Nauka języka portugalskiego online

74

lata doświadczenia
w edukacji

50000

kursantów
rocznie

24

godziny na dobę
dostępne materiały

7

dni w tygodniu
dostępność kursu

Chcesz nauczyć się języka wygodnie i w komfortowych warunkach? Skorzystaj z kursów online w naszej szkole ProfiLingua! Dzięki ponad 28-letniemu doświadczeniu i setkom tysięcy zadowolonych uczniów jesteśmy przekonani, że stworzyliśmy najlepszy kurs językowy przez Internet.

Jesteśmy największą szkołą językową w Polsce, a nasz zespół tworzą przede wszystkim ludzie – liczna i wykwalifikowana kadra lektorów oraz native speakerów, którzy szybko i skutecznie nauczą Cię wszystkich zagadnień językowych.

Szybko przekonasz się, że kurs online jest odpowiednio dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań. Przekonasz się, że nauka w naszej szkole może być niezwykle prosta i przyjemna. Ucz się wśród tych, którzy osiągają 90-95% zdawalności na egzaminach.

Dla kogo jest kurs online w ProfiLingua?

Kurs online to możliwość nauki wygodnie z dowolnego miejsca – ucz się z domu, z biura lub w kawiarni. Wystarczy, że masz dostęp do Internetu i odpowiednie materiały do nauki przed sobą. Nauka zdalnie to komfortowy sposób uczenia się języków dla osób, które są zapracowane lub nie mogą uczęszczać na zajęcia stacjonarne w placówce ProfiLingua. W naszej szkole nauczysz się mówić, pisać, czytać czy rozumieć po portugalsku, dlatego skorzystaj z naszych zajęć online. Lekcje dopasujesz swobodnie do swojego rozkładu dnia, ponieważ elastycznie podchodzimy do każdego ucznia. Z pewnością nauka przyniesie szybko oczekiwane rezultaty.

Zachęcamy do skorzystania z możliwości nauki w ProfiLingua na kursach konwersacyjnych online, gdzie realizujemy zajęcia na poziomach A2-C2 (od podstawowego do zaawansowanego). U nas uczysz się na lekcjach:

 • grupowych – pula 80 zajęć po 60 minut, na których spotykasz się z lektorem oraz grupą o stałych porach 2 razy w tygodniu (2x60 min). Stała grupa oraz lektor gwarantują systematyczną i efektywną naukę w miarowym tempie. Kurs pomoże Ci pozbyć się bariery językowej oraz poszerzyć słownictwo z zagadnień, którym się interesujesz.
 • indywidualnych – pula 80 zajęć po 60 minut do wykorzystania w określonym czasie, gdzie uwaga lektora skupiona jest tylko na Tobie. Dobór materiału oraz tempo jego realizacji dopasowana jest do Ciebie i Twoich indywidualnych potrze, a także oczekiwań. Dni, godziny i częstotliwość spotkań dostosowane są do Twoich możliwości czasowych, gdzie rekomendujemy częstotliwość 60 minut dziennie, kilka razy dziennie.

Na zajęciach online:

 • eliminujesz blokadę językową w mówieniu już od pierwszych zajęć,
 • widzisz i słyszysz lektora oraz pozostałe osoby w grupie,
 • bierzesz udział w wykonywaniu zadań za zajęciach,
 • widzisz, co nauczyciel wyświetla na tablicy,
 • zabierasz głos w dyskusjach oraz przeprowadzanych rozmówkach.

 Dla kogo przeznaczone są kursy online?kursy językowe przez internet

Jak przebiega nauka na kursie online w ProfiLingua?

💬 Kurs online to przede wszystkim konwersacje.
Dzięki zajęciom przełamiesz barierę językową i poczujesz się swobodnie w każdej sytuacji.


Kurs rozpoczyna się od zajęć wprowadzających (tzw. First Class), na których lektor pozna Twoje oczekiwania względem kursu, zapozna Cię z resztą grupy i pokaże jak efektywnie korzystać z zajęć w sali wirtualnej.

Każda kolejna lekcja z lektorem to:

praca na płynnością i poprawnością w mówieniu
okazja do wyrażania swoich opinii i wzięcia udziału w zróżnicowanych dyskusjach
szansa na wykorzystanie nowopoznanych słów i zwrotów podczas różnorodnych ćwiczeń na komunikację
okazja do przełamania bariery komunikacyjnej
duża dawka nowego słownictwa

Na koniec kursu  weźmiesz udział w zajęciach podsumowujących (tzw. Feedback Class), podczas których omówisz z lektorem swoje mocne strony, przedyskutujecie pomysły na to jak pracować nad obszarami sprawiającymi Ci trudność jak i omówicie ścieżkę dalszego rozwoju językowego.

kursy języków obcych przez internet

Po kursie będziesz miał poczucie, że:

 • zwiększyłeś zasób słownictwa używanego w trakcie rozmów z obcokrajowcami
 • bez większego stresu i w komfortowych  warunkach pozbyłeś się bariery w mówieniu
 • komunikacja w obcym języku stała się dla Ciebie łatwiejsza i przyjemniejsza
Co jeśli nie będziesz mógł wziąć udziału w zajęciach grupowych?

Nie martw się, nie przepadną! Jeśli nie możesz uczestniczyć w zajęciach grupowych, nie obawiaj się, ponieważ po skończonych lekcjach lektor udostępnia materiały i nagrania z zajęć na specjalnej platformie edukacyjnej online. Możesz odtworzyć nagrania w dowolnym czasie oraz miejscu, a tym samym nadrobić stracony temat zajęć. To również świetna opcja dla wszystkich uczniów, którzy chcą powtórzyć i utrwalić zagadnienia z lekcji. Podczas kursów online będziesz miał dostęp do materiałów edukacyjnych, a nasi lektorzy będą na bieżąco sprawdzać Twoje postępy w naszej platformie online.

Do udziału w lekcji potrzebujesz tylko:

Oni pokochali naukę z ProfiLingua!

Masz pytanie lub problem techniczny?
Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami.

Dokumenty

Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe