Nauka polskiego dla Ukraińców

  ProfiLingua aktywnie włącza się w pomoc dla uchodźców z Ukrainy. Uruchomiliśmy również nieodpłatne kursy języka polskiego dla Ukraińców w ramach dostępnych zasobów w naszej sieci szkół (online i stacjonarnie) oraz szkolenia dla wolontariuszy chcących włączyć się w nauczanie języka polskiego. Powstało wiele grup, mamy mnóstwo uczestników i przede wszystkim wolontariuszy lektorów o wielkich sercach i to do Was kierujemy szczególne podziękowania. Na ten moment darmowe miejsca się zapełniły, będziemy Was informować o ich dostępności w późniejszym terminie.

  W swojej ofercie posiadamy kursy płatne języka polskiego dla obcokrajowców.


  Kursy płatne języka polskiego dla obcokrajowców

  • Intensywny kurs języka polskiego ułatwi zdobycie podstawowych umiejętności językowych niezbędnych w codziennych sytuacjach w ekspresowym tempie. Jest to kurs realizowany od poziomu początkującego w wymiarze 30 spotkań po 60 minut.
  • Optymalny kurs języka polskiego pozwala na skuteczny rozwój wszystkich niezbędnych w posługiwaniu się językiem obcym umiejętności takich jak mówienie, rozumienie ze słuchu, czytanie czy pisanie. Realizowany jest na wszystkich poziomach zaawansowania - od A1 do B2.  Świetlica dla dzieci

  Dokładamy wszelkich starań, by pomagać naszym ukraińskim przyjaciołom, jak tylko możemy. Dlatego stworzyliśmy projekt świetlic dla dzieci pochodzących z Ukrainy. Realizujemy go w naszych lokalnych placówkach, wkładając w to całe nasze serca!

  Jaki mamy cel?


  Chcemy umożliwić dzieciom spokojną zabawę z rówieśnikami lub z rodzicami w miejscu, które będzie dla nich bezpieczne i przyjazne. To dla nich, w tym trudnym czasie, szczególnie potrzebne.
  Zależy nam, by wykorzystać ten czas w 100%, dlatego organizujemy zabawy, ale również stawiamy na naukę - w tym elementów języka polskiego.
  Jeśli potrzebujesz więcej informacji na ten temat - skontaktuj się z wybraną placówką.


  Słowniczek ukraińsko-polski z wymową

  Kliknij, żeby powiększyć:


  Komunikat ProfiLingua

  Jesteśmy głęboko wstrząśnięci agresją Rosji na wolną, demokratyczną Ukrainę. W tych trudnych chwilach solidaryzujemy się z wszystkimi naszymi ukraińskimi koleżankami i kolegami - pracownikami i współpracownikami naszej firmy oraz z ich rodzinami i bliskimi, a także z całym społeczeństwem ukraińskim. Włączamy się w pomoc obywatelom Ukrainy szukającym schronienia przed wojną w Polsce:

  • uruchomiliśmy nieodpłatne kursy języka polskiego dla Ukraińców w ramach dostępnych zasobów w naszej sieci szkół językowych ProfiLingua oraz szkolenia dla wolontariuszy chcących włączyć się w nauczanie języka polskiego,
  • w naszym warszawskim lokalu mieszkalnym zamieszkają potrzebujący uchodźcy z Ukrainy,
  • zapewniamy doradztwo prawne naszym ukraińskim pracownikom i ich rodzinom oraz wsparcie w procesie legalizacji pobytu i pracy w Polsce.
  Masz dodatkowe pytania?

  Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

   Klikając „wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu przedstawienia oferty ProfiLingua oraz potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności oraz akceptujesz jej warunki. Administratorem przekazanych danych osobowych jest Tutore Poland sp. z o.o. .
   Wszystkie kursy językowe