test placement z angielskiego Angielski test placement z niemieckiego Niemiecki test placement z hiszpańskiego Hiszpański test placement z francuskiego Francuski test placement z wloskiego Włoski test placement z rosyjskiego Rosyjski test placement z czeskiego Czeski test placement z szwedzkiego Szwedzki test placement z portugalskiego Portugalski test placement z polskiego Polski test placement z norweskiego Norweski test placement z niderlandzkiego Niderlandzki

Rozwiąż bezpłatnie test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego.

Zainwestuj 15 minut i sprawdź się.

Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi - nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy.
Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu. Podpowiemy Ci też, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Pamiętaj, że zapisując się na kurs w lutym masz możliwość skorzystania
z największego JĘZYKOWEGO PAKIETU KORZYŚCI!


W ramach tej oferty możesz uczyć się do końca I semestru 2016/17 za darmo! W nowym semestrze proponujemy Ci pakiet benefitów na miarę Twoich potrzeb: nauka drugiego języka gratis, atrakcyjne oferty łączone i bezpłatne konwersacje - to tylko niektóre z naszych ofert specjalnych. Wypełnij test - nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i przedstawi szczegóły!
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem