Kurs angielskiego dla dzieci

Nauka daje najlepsze efekty, kiedy przychodzi naturalnie. Doskonale o tym wiemy, dlatego gdy uczymy języka angielskiego dzieci, zwracamy szczególną uwagę na odpowiednią formę zajęć. Nasze programy kursów językowych dla najmłodszych opracowujemy tak, by Kursanci płynnie przechodzili przez kolejne etapy nauki angielskiego.

Skupiamy są na rozwoju takich umiejętności językowych, jak słuchanie, mówienie i czytanie. Współpraca z najmłodszymi to także budowanie motywacji do nauki języka angielskiego, wzbudzanie zainteresowania nim i ćwiczenie pamięci. Niezwykle ważne są dla nas przyjazna atmosfera i atrakcyjna forma zajęć, dzięki czemu dzieci robią stałe postępy, doskonale się przy tym bawiąc.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była wygodna również dla opiekunów małych Kursantów. Podczas zajęć dzieci znajdują się pod stałą opieką, a lektorzy na bieżąco informują o ich postępach.

Kursy języka angielskiego dla dzieci i młodzieży kierujemy do różnych grup wiekowych, proponujemy też kilka poziomów zaawansowania. Tematy lekcji i zakres materiału dopasowujemy do wiedzy i zainteresowań Uczniów.

Kurs angielskiego dla dzieci