Kursy wakacyjne Szczegóły

Kursy językowe w Poznaniu

Szkoła Profi-Lingua należy do grona największych ośrodków nauczania języków w Polsce i posiada kilkanaście filii w całym kraju. W Poznaniu działamy nieprzerwanie od 2003 r. Przeprowadziliśmy kursy dla tysięcy Słuchaczy! Dołącz do nich!

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę?

 • gwarantujemy największy wybór terminów zajęć oraz poziomów nauczania
 • posiadamy Akredytację Wielkopolskiego Kuratora Oświaty
 • stawiamy na lokalność – wspieramy organizacje studenckie oraz inicjatywy mieszkańców Poznania
 • zajęliśmy miejsce na podium w plebiscycie „Głosu Wielkopolskiego” na szkołę językową wartą polecenia
 • tylko w Profi-Lingua możesz skorzystać z super oferty „Drugi Język Gratis”
 • zapewniamy bogaty Pakiet Kursanta w przystępnej cenie

Języki w Profi-Lingua

W szkole Profi-Lingua w Poznaniu organizujemy kursy w grupach, kursy indywidualne oraz szkolenia językowe dla firm. Uczymy ośmiu języków obcych: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, szwedzkiego oraz norweskiego.

W ramach kursów indwidualnych prowadzimy także zajęcia z j. polskiego dla obcokrajowców (polish for foreigners).

Rozwiąż test i dołącz do nas!

Chciałbyś dołączyć do grona naszych zadowolonych Słuchaczy? Nic prostszego! Rozwiąż BEZPŁATNY TEST lub uzupełnij FORMULARZ.

Wyniki testu są dla nas podstawą do weryfikacji Twojego poziomu znajomości języka i przydziału do grupy o odpowiednim poziomie zaawansowania. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zaproponujemy Ci dodatkowo rozmowę z lektorem.

Prosimy, aby formularz wypełniały tylko te osoby, które chcą rozpocząć w Profi-Lingua naukę języka obcego na poziomie dla osób początkujących.

Nasi Lektorzy

W Profi-Lingua oferujemy zajęcia prowadzone przez polskich lektorów i native speakerów z Wielkiej Brytanii, Kanady, USA, Włoch oraz Rosji.

Wszyscy nauczyciele, których zatrudniamy, spełniają surowe kryteria kwalifikacyjne, tzn. posiadają wyższe wykształcenie oraz przygotowanie metodyczne i pedagogiczne, a także pochodzą do swojej pracy z pasją i zaangażowaniem. Wybierając naszą szkołę, możesz mieć zatem pewność, że będą uczyć Cię profesjonaliści.

Metoda komunikatywna w Profi-Lingua

W nauczaniu języków obcych Profi-Lingua posługuje się metodą komunikatywną. Stawiamy zatem przede wszystkim na umiejętności praktyczne. Podczas zajęć nasi Kursanci aktywnie rozwijają podstawowe zdolności językowe: mówienie, rozumienie ze słuchu, czytanie i pisanie.

Wykorzystujemy w trakcie lekcji autentyczne materiały prasowe, fragmenty filmów, programów TV i reklam, aby Słuchacz poznawał żywy język. Równocześnie wybieramy najlepsze podręczniki dostępne na rynku, które w przystępny sposób objaśniają zasady gramatyczne. Dbamy także o systematyczny rozwój zasobów słownictwa Kursantów i różnorodną tematykę lekcji.

W rezultacie nasze zajęcia są przeznaczone dla osób, które chcą płynnie komunikować się w języku obcym we wszystkich sytuacjach życia codziennego, zarówno tych prywatnych, jak i zawodowych.

Zapisując się na kurs językowy w Profi-Linua, otrzymujesz:

 • aż 156 lekcji, w tym 116 lekcji (45 minutowych) obowiązkowych oraz 40 lekcji dodatkowych konwersacji (60 minutowych)
 • konsultacje z lektorem prowadzącym
 • dodatkowe warsztaty fonetyczne i gramatyczne
 • „Drugi język gratis”, czyli możliwość uczestniczenia w zajęciach z innego języka na poziomie dla osób początkujących
 • nieograniczony dostęp do zasobów biblioteki oraz mediateki w siedzibie szkoły
 • zniżkę na podręczniki
 • kartę Prestige Club

Karta Prestige Club – łap rabat!

Zapisując się na zajęcia do naszej szkoły, otrzymujesz kartę Profi-Lingua Prestige Club, dzięki której możesz uzyskać rabat w różnych punktach handlowych oraz usługowych. W Poznaniu partnerami Profi-Lingua są: lokale gastronomiczne Łapu Papu, bar Subway, restauracja Mamasitas, bar Ślepe Ryby oraz Ślepe Ryby na Szage, restauracja Konfitura, Food Patrol, Gofrownia 21, bar Juicy, winiarnia Piwnica Jeżyce, restauracja Francuski Łącznik, Teatr Nowy, księgarnia Polanglo, Akademia Piłkarska Reissa, SportujMy.pl oraz sklep sportowy footballpro.pl.

Profi-Lingua w Poznaniu – działalność lokalna

Szkoła Profi-Lingua w Poznaniu wspiera wiele wydarzeń studenckich oraz inicjatyw lokalnych. Jesteśmy sponsorem m.in. zbiórki krwi Wampiriady NZS, organizacji IAESTE Świeżynki, Fundacji Pomocy Rodzinie, nagrody "Studencki Nobel", Przeglądu Sceny Kabaretowej ZygZak, programu edukacyjnego Drogowskazy Kariery NZS, projektu "Talent za Talent" Stowarzyszenia Cognitis oraz konkursu Primus Inter Pares.

W przypadku projektu Przedsiębiorcza Kobieta oraz konkursu „Pokaż nam język” Wyższej Szkoły Bankowej występujemy w roli partnera.

Ponadto organizujemy cykliczne spotkania w ramach PUB QUIZ, podczas których uczestnicy mogą posługiwać się jedynie językiem angielskim. W trakcie eventu serwowany jest darmowy poczęstunek i organizowane są konkursy. Jest to idealna okazja, aby spędzić czas w towarzystwie pasjonatów języków obcych oraz native speakerów.

Profi-Lingua – szkolenia dla firm i instytucji

Profi-Lingua od początku swojej działalności organizuje szkolenia językowe dla firm i instytucji. W Poznaniu z naszej oferty skorzystali m.in. PKN Orlen S.A., PZU Życie, PKO Bank Polski S.A., Sąd Rejonowy w Poznaniu, Van Graff Sp. z o.o., Bre Bank S.A., BZ WBK, Ericsson Sp. z o.o., Worktrans Polska, Solaris Bus & Coach S.A., Centrum Badań DNA, międzynarodowy koncern Bertelsmann Media oraz przedsiębiorstwo Carl Zeiss.

W każdej chwili mogą Państwo dołączyć do naszego grona Klientów korporacyjnych. Zapraszamy do współpracy wszystkie przedsiębiorstwa oraz instytucje zarówno z samego Poznania, jak i z okolic miasta!

Skontaktuj się z nami

Wszystkich zainteresowanych nauką w Profi-Lingua zapraszamy do naszego Biura Obsługi Klienta przy pl. Wolności 6 w Poznaniu. Można się z nami skontaktować także telefonicznie bądź e-mailowo. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania i przedstawimy szczegóły oferty.

Biuro Obsługi w Poznaniu jest czynne: pon-pt 8:50-19:30, sob 8:10-13:00.

Tel. (61) 850 18 93/94/95, e-mail: poznan@profi-lingua.pl 

BOK Profi-Lingua Poznan

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem