Kurs angielskiego - Krótki Kraków Ruczaj

Krótkie kursy z języka angielskiego dla każdego!

GRAMATYKA DLA PRAKTYKA

Kurs Gramatyka dla Praktyka to atrakcyjna propozycja dla osób, które potrzebują poprawić poziom znajomości zasad gramatyki języka angielskiego w mowie i piśmie. Program nauki przewiduje liczne ćwiczenia pomagające zrozumieć reguły językowe, przy jednoczesnym poszerzaniu zakresu słownictwa o zwroty niezbędne do tworzenia poprawnych struktur językowych. Nasi doświadczeni lektorzy poświęcają też część zajęć na pomoc w pokonywaniu bariery językowej oraz nabywaniu płynności w komunikacji po angielsku.

Gramatyka dla Praktyka to oferta polecana osobom w różnym wieku, które osiągnęły poziom znajomości języka angielskiego B1 lub B2. To także kurs dla tych, dla których ważna jest profesjonalna i poprawna komunikacja w języku angielskim.

Zajęcia w ramach kursu odbywają się w niewielkich grupach, dzięki czemu lektorzy zapewniają bezpośredni kontakt oraz dostosowanie tempa nauki do Twoich indywidualnych potrzeb. Atmosfera panująca na kursach w Profi-Lingua sprzyja motywacji i sprawia, że nauka angielskiego jest nie tylko pożyteczną, ale przede wszystkim miłą formą spędzania czasu wolnego.

 

ENGLISH FOR JOBSEEKERS

Chcesz, by pracodawcy zwrócili uwagę na Twoje CV? Pragniesz rzetelnie przygotować się do czekającej Cię rozmowy kwalifikacyjnej? Czujesz się niepewnie i potrzebujesz praktyki, żeby pozbyć się bariery językowej? Trafiłeś pod właściwy adres!

Wiemy, jak niektóre życiowe sytuacje mogą być stresujące, dlatego dokładamy wszelkich starań, by pewność siebie i swoich umiejętności była u Ciebie dominująca. Nasze kursy językowe to przede wszystkim praktyka, która czyni mistrza. To przełamywanie barier, nabieranie śmiałości w porozumiewaniu się językami obcymi, a także ciągłe, efektywne poszerzanie zasobu słownictwa. To także bezpośrednie, indywidualne podejście naszych lektorów do słuchaczy, współpraca z nimi i wspólne osiąganie sukcesów. Podczas kursu językowego English for Jobseekers w zaledwie miesiąc opanujesz słownictwo i zwroty, które umocnią Twoją pozycję w biegu po nowe stanowisko pracy. Znacznie poprawisz swoje kwalifikacje tak, byś wkrótce mógł cieszyć się pracą w międzynarodowym środowisku, a tworzenie CV w języku angielskim było prostą czynnością, a nie spędzającym sen z powiek wyzwaniem.

English for Jobseekers przewiduje 36 godzin lekcyjnych na poziomie B2.

 

SOUNDS GOOD

Akcent w języku angielskim odgrywa dużą rolę. Jeżeli chcesz brzmieć jak rasowy Brytyjczyk i czuć dumę z nienagannej znajomości języka angielskiego, możesz poćwiczyć go podczas specjalnie w tym celu przygotowanego kursu Sounds Good.

Kurs Sounds Good pozwoli Ci przełamać strach przed mówieniem w języku angielskim i podnieść pewność siebie dzięki naciskowi na poprawną, typowo brytyjską wymowę. To także okazja do poszerzenia zakresu słownictwa, poznania nowych zwrotów i utrwalenia zasad języka angielskiego. W trosce o najlepsze efekty Twojej nauki, brytyjski akcent i śmiałość wypowiedzi, przez cały czas trwania kursu nasi nauczyciele będą do Twojej dyspozycji. Skorzystaj z ich wiedzy i doświadczenia, by w pełni wykorzystać otwierające się przed Tobą możliwości.

Na cykl Sounds Good składa się pięć 90-minutowych spotkań w stałej, kameralnej grupie dobranej w oparciu o poziom zaawansowania (B2-C1) w ciągu miesiąca. To także okazja do nawiązania nowych znajomości, a także miłego i pożytecznego spędzenia czasu.

 

LADIES TÊTE-À- TÊTE

Daj się porwać koleżankom i dołącz do regularnych spotkań przy kawie, ciastku i… języku angielskim! Kurs Ladies Tête-à-Tête to wyjątkowa okazja, by połączyć wszystko w jednym.

Regularne spotkania w niewielkim gronie kobiet (na kurs zapraszamy panie, chętnie po 50. roku życia), podczas których obowiązującym w rozmowie językiem jest angielski, to fantastyczna forma nauki tego języka, dzięki której wypracujesz płynność i swobodę konwersacji, miło spędzisz czas, a także poszerzysz grono swoich znajomych. Już od pierwszych zajęć program kursu zakłada aktywną naukę języka angielskiego poprzez rozmowy na bliskie Ci tematy: o modzie, rodzinie, domu, obowiązkach czy mężczyznach. Nawet nie wiesz, kiedy zwiększysz zasób słownictwa i pozbędziesz się bariery, która towarzyszyła Ci podczas rozmów z obcokrajowcami.

Kurs Ladies Tête-à-Tête trwa dwa miesiące i jest polecany paniom na różnych poziomach znajomości języka angielskiego: od A2 do C1.

 

FOREVER YOUNG

Coraz częściej natrafiasz na sytuacje, w których brakuje Ci znajomości języka angielskiego? Już nie pracujesz i dysponujesz wolnym czasem? Wykorzystaj go pożytecznie i zrealizuj swoje plany o nauce języka angielskiego!

W Profi-Lingua możesz rozpocząć (lub kontynuować) przygodę z angielskim bez względu na wiek. Kurs Forever Young to doskonała okazja, by uczyć się języka w grupie osób takich, jak Ty: uśmiechniętych, zmotywowanych, otwartych. Kurs przewiduje 50 godzin lekcyjnych, które odbywają się o stałych porach od poniedziałku do soboty. Nasi wykwalifikowani lektorzy uczą metodą komunikatywną, dzięki czemu w krótkim czasie nabierzesz pewności siebie w posługiwaniu się językiem angielskim. Praktyczna nauka sprawi, że szybko opanujesz też rozumienie ze słuchu, czytanie i pisanie. Indywidualne podejście nauczycieli pozwala na dostosowanie tempa i zakresu zajęć do Twoich potrzeb. Przez cały czas trwania kursu możesz liczyć na bezpośredni kontakt, pomoc i współpracę z naszymi lektorami.

Kurs angielskiego - Krótki

Wszystkie kursy językowe