hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Wakacyjny kurs niemieckiego

Postaw przed sobą jeszcze większe wyzwania niż te, którym próbowałeś sprostać do tej pory. Zanim rozpocznie się nowy rok akademicki, wejdź na wyższy poziom znajomości języka niemieckiego i bądź z siebie dumny!

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Skorzystaj z wakacyjnych kursów językowych. Proponujemy Ci wiele terminów i poziomów zaawansowania. Nasze letnie kursy są bardzo intensywne: w zaledwie 4 tygodnie możesz opanować materiał z całego semestru, a w 8 tygodni – z całego roku. Przyjazna atmosfera panująca w grupie sprzyja skutecznej nauce, nad której efektami czuwa wykwalifikowany lektor lub native speaker. Czas spędzony w Profi-Lingua zaowocuje widocznym podniesieniem Twoich kompetencji językowych. Szybko zauważysz, jak swobodnie możesz porozumiewać się w języku niemieckim w różnych sytuacjach życiowych: podczas spotkań towarzyskich, podróży czy w kontaktach biznesowych.

Poznaj naszych lektorów!

Kurs możesz rozpocząć w lipcu, sierpniu lub wrześniu. Zajęcia będą się odbywały aż 4 razy w tygodniu w naszej siedzibie przy pl. Wolności 6.

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Wakacyjny intensywny miesięczny: 48
Wakacyjny intensywny dwumiesięczny: 96
Wakacyjny konwersacyjny dwutygodniowy: 18.
Wszystkie zajęcia trwają 40 minut.

Termin

Zajęcia odbywają się cztery razy w tygodniu (po trzy lekcje 40-minutowe) w godzinach do wyboru:
8.00, 10.00, 16.20, 18.30.

Cena

Wakacyjny intensywny miesięczny: 519 zł
Wakacyjny intensywny dwumiesięczny: 999 zł
Wakacyjny konwersacyjny dwutygodniowy: 219 zł

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto