Kursy języka czeskiego maturalne

Dlaczego warto uczyć się czeskiego?

Egzamin dojrzałości pisze się swoimi prawami. Nie wystarczy znajomość języka by uzyskać pozytywny wynik. W tym przypadku niezbędna będzie również znajomość technik rozwiązywania konkretnych zadań, oraz pisania wypracowania. Dedykujemy nasz kurs tym, którzy chcą bez stresu zdać maturę w języku czeskim i tym samym, zapewnić sobie pewniejszą przyszłość.

Kurs języka czeskiego dla młodzieży i dorosłych matura

ProfiLingua, to przede wszystkim nauczyciele, którzy chcą umożliwić Ci uzyskanie wysokiego wyniku z matury. Dzięki temu, zyskasz umiejętność nie tylko słuchania i czytania ze zrozumieniem, ale również rozwiązywania konkretnych zadań maturalnych. Dzięki dwukrotnej, próbnej maturze w naszej szkole, wspólnie z nauczycielem wyłapiecie ewentualne braki i skupicie się na szlifowaniu umiejętności. Wynik omawiany zostaje również z rodzicami, którym z pewnością, tak jak i Tobie zależy na wysokim wyniku z matury.


  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka czeskiego matura?

Dzięki wspólnej pracy w grupie, bądź indywidualnie, nauczysz się prawidłowo rozwiązywać zadania maturalne oraz słuchać i czytać ze zrozumieniem. To niezbędne by uzyskać wysoki wynik, a to na pewno się stanie dzięki nauce w PorfiLingua. Dzięki temu, spełni się Twoje marzenie o studiowaniu na wymarzonej uczelni wyższej.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowy rabat 5% na nasze usługi, wyraź powyższe zgody na przesyłanie informacji handlowych za pomocą wszystkich kanałów komunikacji elektronicznej (e-mail/sms/kontakt telefoniczny).
(Szczegóły)
Wszystkie kursy językowe