Kurs języka niderlandzkiego w Wałbrzychu

Dlaczego warto uczyć się niderlandzkiego w Wałbrzychu?

Wbrew pozorom nauka niderlandzkiego nie jest wcale trudna. Wystarczy jedynie poznać odpowiednie zagadnienia, podstawy gramatyki oraz słownictwo. Następnie zdecydowanie łatwiej będzie nam rozumieć kolejne tematy czy konstruować proste gramatycznie zdania. Z pewnością jego nauka będzie przydatna, jeśli zamierzamy podjąć się studiów czy pracy w krajach, takich jak Holandia czy Belgia. Dlatego zachęcamy Cię do zapisania się do naszej szkoły na kursy niderlandzkiego w Wałbrzychu. Nasza szkoła indywidualnie dopasowuje się do potrzeb ucznia, elastycznie podchodząc do planu zajęć oraz wyboru kursów. Cechuje nas przede wszystkim metoda komunikatywna, która ma na celu poznać język od strony praktycznej, dzięki czemu porozumiewanie się w codziennych sytuacjach po niderlandzku nie będzie dla Ciebie żadną trudnością. Pozwala to na opanowanie języka przede wszystkim w mowie. Ponadto chcemy, abyś nauczył się najważniejszych zagadnień językowych, a niderlandzki stanie się dla Ciebie przyjemnym językiem.

Kurs języka niderlandzkiego Wałbrzych

Chcesz skutecznie nauczyć się języka niderlandzkiego? Nic trudnego! Wystarczy, że wypełnisz bezpłatny test niderlandzkiego, a my następnie po jego uzupełnieniu skontaktujemy się z Tobą, aby dobrać odpowiedni kurs względem Twoich umiejętności. Nasza szkoła oferuje bogatą ofertę kursów, niezależnie od stopnia zaawansowania. Uczymy dzieci, młodzież oraz dorosłych, a nasza wykwalifikowana kadra lektorów będzie czuwać nad postępami pracy i dołoży wszelkich starań, aby nauka tego języka była prosta.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka niderlandzkiego w Wałbrzychu?

Nasza szkoła ProfiLingua w Wałbrzychu stawia na praktyczną naukę języka niderlandzkiego, aby następnie wykorzystać go podczas rozmów i dyskusji z innymi na co dzień. Szybko i skutecznie przełamiesz barierę językową – już od pierwszych zajęć wyeliminujesz blokadę w mówieniu. Zyskasz również więcej pewności siebie, dlatego używanie języka będzie w pełni naturalne. Możesz wykorzystać niderlandzki w życiu zawodowym, czy podczas studiów wyższych na uczelniach w krajach, gdzie posługuje się właśnie niderlandzkim. Nauczysz się czytać, pisać, mówić oraz rozumieć po niderlandzku, a także zadbasz o prawidłowy akcent, słownictwo czy gramatykę. Zapisz się do naszej placówki już dzisiaj, aby przekonać się, że uczymy języka od strony praktycznej – skutecznie!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe