Kursy języka szwedzkiego maturalne

Dlaczego warto uczyć się szwedzkiego?

Jeżeli fascynuje Cię skandynawska kultura i chcesz napisać maturę w języku szwedzkim, zwykła nauka w szkole nie wystarczy. Niewiele placówek edukacyjnych oferuje w swoim programie naukę tego języka. ProfiLingua przygotowała te zajęcia specjalnie dla tych, którzy chcą wzorowo zdać egzamin dojrzałości z języka szwedzkiego.

Kurs języka szwedzkiego dla młodzieży i dorosłych matura

Dzięki nauce przygotowującej do matury w naszej szkole, zyskujesz możliwość poznania technik egzaminacyjnych i umiejętność rozwiązywania poszczególnych zadań. Nasi nauczyciele zadbają o to, by możliwość uzyskania wysokiego wyniku była jak najbardziej realna. Jeżeli stresujesz się ewentualnymi brakami w nauce – to niepowtarzalna okazja by powtórzyć materiał oraz podszlifować umiejętności. Napisanie matury próbnej pod okiem specjalisty sprawi, że faktyczny egzamin dojrzałości nie będzie już tak stresujący.


  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka szwedzkiego matura?

Kurs maturalny nie tylko umożliwi uzyskanie wysokiego wyniku z matury. To również praktyczna nauka języka szwedzkiego. Dzięki temu, na wymarzonych studiach możesz kontynuować ją na wyższym poziomie. Zbudujesz tym samym pewność siebie i zagwarantujesz stabilniejszą przyszłość. A nic tak nie ucieszy Ciebie i Twoich bliskich, jak wysoki wynik egzaminu dojrzałości.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Wszystkie kursy językowe