Kurs włoskiego - Standardowy

Jeśli nauczysz się swobodnie posługiwać językiem włoskim, zwiększysz swoje kwalifikacje zawodowe, poszerzysz horyzonty i ułatwisz sobie podróże po Półwyspie Apenińskim.

Profi-Lingua to marka, której możesz zaufać. Ponad 25 lat uczymy języków obcych, ciesząc się niegasnącą renomą. Kierujemy się zasadą „możesz więcej”. Chcemy dodać Ci pewności siebie w komunikowaniu się w językach obcych. Nasza bogata oferta kursów językowych to także język włoski, którego w Profi-Lingua możesz uczyć się na wybranym poziomie zaawansowania, w dogodnej dla siebie lokalizacji szkoły oraz w terminie niekolidującym z pracą czy innymi obowiązkami.

Sprawdź swój poziom - kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Kurs standardowy przewiduje naukę podzieloną na dwa semestry (od października do czerwca), w niewielkich grupach, w których możesz liczyć na przyjazną i motywującą atmosferę. Pod czujnym okiem lektorów i native speakerów rozwiniesz wszystkie kompetencje językowe, dzięki czemu będziesz swobodnie posługiwać się językiem włoskim w sytuacjach codziennych – prywatnych i zawodowych.

Kurs włoskiego - Standardowy