Korepetycje z angielskiego

Dlaczego warto uczyć się na korepetycjach z języka angielskiego?

Znajomość języka angielskiego to obecnie jedna z kluczowych kompetencji na rynku pracy. Pracodawcy bardzo często wymagają od kandydatów znajomości angielskiego na bardzo wysokim poziomie. Biegłe posługiwanie się tym językiem może otworzyć Ci wiele dróg. Chcesz lepiej zarabiać lub dostać prestiżową pracę? Zapisz się na korepetycje z języka angielskiego w ProfiLingua!

Dla kogo są korepetycje z języka angielskiego w ProfiLingua?

Korepetycje z języka angielskiego w ProfiLingua są dla każdego! Zależy nam na tym, aby nasi uczniowie niezależnie od wieku rozwijali równolegle wszystkie umiejętności językowe. Pod okiem doświadczonych lektorów będziesz doskonalić mówienie, pisanie, czytanie, słuchanie oraz rozumienie ze słuchu. Jeżeli zechcesz, możemy również skoncentrować się na jednej wiodącej umiejętności np. płynnym mówieniu i złamaniu barier językowych. W ProfiLingua przygotowujemy również naszych uczniów do egzaminów certyfikowanych. Pomożemy Ci również podnieść swoje kwalifikacje językowe z innych względów. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne kursy języków obcych, a także zajęcia indywidualne wykorzystujące skuteczne oraz innowacyjne metody nauczania. Z nami każdy jest w stanie nauczyć się języka angielskiego! Nie musisz obawiać się, że nie znasz podstaw angielskiego lub uważasz, że Twój poziom jest niewystarczający. Lektor dostosuje korepetycje do Twoich umiejętności językowych. Ucząc się angielskiego z ProfiLingua, szybko zobaczysz pierwsze efekty!

Co zyskasz dzięki korepetycjom z języka angielskiego?

Dzięki korepetycjom z języka angielskiego zyskujesz indywidualne podejście naszych doświadczonych lektorów, którzy bardzo angażują się w swoją pracę. Na samym początku możesz liczyć na rzetelną weryfikację Twoich umiejętności językowych. Na ich podstawie lektor określi wraz z Tobą dalszy plan nauki, tak, aby zadbać o elementy, które należy wytłumaczyć, uzupełnić lub powtórzyć.

korepetycje

Korepetycje z angielskiego w ProfiLingua

Dlaczego warto wybrać korepetycje z języka angielskiego w ProfiLingua? Zajęcia indywidualne to szansa na uczestnictwo w lekcjach „skrojonych na miarę”. Nasi wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy dopasują tempo pracy, metody oraz plan nauki wyłącznie do Ciebie. W ProfiLingua udowodnimy Ci, że nauka języków obcych może być skuteczna i przyjemna jednocześnie!

Opinie słuchaczy

ProfiLingua

Nasi lektorzy

lektor
Michał Ludwiszewski
Lektor angielskiego
lektor
Lena Nowaczyk
Lektor szwedzkiego
lektor
José Aznar
Lektor hiszpańskiego
lektor
Barbara Pioniarz
Lektor francuskiego
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

Klikając "wyślij" wyrażasz zgodę na kontakt na podany numer telefonu w celu przedstawienia oferty ProfiLingua. Administratorem przekazanych danych osobowych jest WSiP S.A. Z Informacją o zasadach przetwarzania danych osobowych można zapoznać się pod adresem https://www.profi-lingua.pl/dane-osobowe.
Wszystkie kursy językowe