Kursy językowe dla seniorów

Dlaczego warto uczyć się na kursie dla seniorów?

Nauka języka angielskiego może być fascynującym i miłym doświadczeniem. Kiedy? Jeśli odbywa się ona w nietypowej formie, w sympatycznym towarzystwie, z którym znajdujesz wspólny język. ProfiLingua oferuje kursy dostosowane do potrzeb i zainteresowań stworzone z myślą o seniorach. Nauczenie opiera się na wykorzystaniu autorskiej metody PROFI umożliwiającej aktywny rozwój podstawowych zdolności językowych: rozumienia ze słuchu, czytania, pisania, a przede wszystkim swobodnego i poprawnego mówienia.

Dla kogo jest kurs dla seniorów w ProfiLingua?

Nauka podczas kursu dostosowana jest do poziomu i zainteresowań kursantów. Jest to idealny kurs dla seniorów, którzy:

 • chcą porozumiewać się językiem obcym bez barier
 • pragną się rozwijać i chcą zdobywać nową wiedzę
 • chcą uczyć się podczas zajęć o określonej, interesującej tematyce
 • chcą w kreatywny sposób wykorzystać czas wolny

Typy kursów dla seniorów

Ladies TÊTE-À- TÊTE

To kurs konwersacyjny dla Pań, podczas którego poruszamy tematykę bliską kobietom, np. podróże, moda, rodzina, kariera. Będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie lubią korzystać z podręczników na zajęciach, a zależy im na spędzeniu czasu przy interesujących konwersacjach, w przyjemnej atmosferze.

Czas trwania: 2 miesiące
Wymiar kursu: 60 x 45min
Poziom: A2- C1
Język: angielski


Forever Young

Zajęcia odbywają się o stałych porach i w konkretnych grupach wiekowych. Prowadzone są przez polskiego lektora. Zapewniamy tempo nauki dostosowane do potrzeb słuchaczy i okazję do poznania nowych ludzi, w przyjaznej atmosferze.

Czas trwania: kurs semestralny
Wymiar kursu: 60 x 37,5min
Poziom: A1- B2
Język: wszystkie języki

Oferujemy naukę na kursie z języków obcych na różnym poziomie zaawansowania, dlatego zajęcia skierowane są:


 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy ProfiLingua

Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Klikając „wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu przedstawienia oferty ProfiLingua oraz potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności oraz akceptujesz jej warunki. Administratorem przekazanych danych osobowych jest Tutore Poland sp. z o.o. .
  Wszystkie kursy językowe