Kurs języka niderlandzkiego w Kielcach

Dlaczego warto uczyć się niderlandzkiego w Kielcach?

Chcesz nauczyć się oryginalnego języka, który wyróżni Cię zarówno na rynku pracy, jak i w życiu prywatnym? Serdecznie zachęcamy wszystkich mieszkańców Kielc oraz okolic do nauki języka niderlandzkiego, który jest wbrew pozorom dosyć prosty i podobny do innych języków jak niemiecki czy angielski. Z pewnością Ci się przyda, jeśli planujesz przeprowadzkę do Holandii lub interesujesz się podróżami właśnie w tamte strony. Nasza szkoła ProfiLingua oferuje bogatą ofertę zajęć niderlandzkiego dla wszystkich, którzy zamierzają uczyć się właśnie tego języka. Zapewniamy nie tylko skuteczną naukę w oparciu o metodę komunikatywną, która odpowiada za naukę niderlandzkiego w praktycznym ujęciu. Posiadamy doświadczoną oraz profesjonalną kadrę lektorów, która odpowiada za postępy naszej pracy oraz prowadzi zajęcia z odpowiednią i różnorodną tematyką.

Kurs języka niderlandzkiego Kielce

Nasza szkoła oferuje zajęcia indywidualnie z lektorem lub w grupie na zajęciach do 12 osób. W ofercie znajdziesz również zajęcia online, co może być dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem, jeśli nie masz wystarczająco dużo czasu lub nie możesz uczęszczać na zajęcia stacjonarne. Wypełnij bezpłatny test niderlandzkiego, aby móc dowiedzieć się, jaki kurs będzie dla Ciebie odpowiedni względem Twoich zainteresowań.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka niderlandzkiego w Kielcach?

Największą zaletą naszych kursów jest fakt, że dzięki nim swobodnie oraz szybko nauczysz się języka niderlandzkiego i przestaniesz obawiać się przed rozmowami czy dyskusjami w obcym języku. Dzięki temu skutecznie przełamiesz swoją barierę językową oraz wyeliminujesz blokadę w mówieniu już od pierwszych zajęć. Ucząc się języka, zyskasz pewność, że obcokrajowcy dobrze Cię zrozumieją i zostaniesz przez nich miło przyjęty oraz zwiększysz swoje szanse na podjęcie wartościowej pracy czy studiów za granicą. ProfiLingua umożliwia naukę na odpowiednim stopniu – niezależnie od wieku oraz poziomu zaawansowania ucznia. Nie zwlekaj i zapisz się już dzisiaj na kurs języka niderlandzkiego w Kielcach!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe