Kurs języka portugalskiego w Chełmie

Dlaczego warto uczyć się portugalskiego w Chełmie?

Chcesz nauczyć się portugalskiego lub planujesz swoją podróż po Portugalii czy Brazylii, gdzie obowiązuje? Nic bardziej trudnego! Zachęcamy wszystkich mieszkańców Chełma oraz okolic do skorzystania z oferty kursów portugalskiego w ProfiLingua. Gwarantujemy, że poznasz wszystkie niezbędne zagadnienia, które będą Ci niezwykle potrzebne podczas używania języka portugalskiego. Ułatwią Ci również porozumiewanie się w tym języku. Będzie to dla Ciebie świetna okazja, aby podszkolić swoje umiejętności lingwistyczne oraz zdobyć nową wiedzę związaną z portugalskim. Nasza szkoła cechuje doświadczona oraz liczna kadra lektorów i native speakerów, którzy będą czuwać nad postępami Twojej nauki. Są oni również do Twojej dyspozycji podczas całego trwania kursu. U nas nauczysz się pisać, czytać, rozumieć oraz przede wszystkim mówić po portugalsku. Wykorzystujemy metodą komunikatywną, która ma za zadanie nauczyć Cię języka od strony praktycznej.

Kurs języka portugalskiego Chełm

Uczyć się portugalskiego w naszej placówce Chełmie może każdy, niezależnie od wieku oraz stopnia zaawansowania. Dlatego nasze kursy zostały stworzone tak, aby każdy mógł uczyć się swobodnie. Jeśli nie wiesz, jakie zajęcia są właśnie dla Ciebie, wypełnij bezpłatny test portugalskiego, a następnie przydzielimy Cię do odpowiedniej grupy. U nas możesz dopiero rozpocząć swoją przygodę z językiem lub kontynuować naukę na wyższym poziomie.


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka portugalskiego w Chełmie?

Na zajęciach wykorzystujemy materiały renomowanych wydawnictw oraz wiele technologicznych rozwiązań, aby nauka na naszych zajęciach odbywała się przede wszystkim w przyjemnej atmosferze. Dzięki poznaniu języka portugalskiego możesz śmiało znaleźć pracę w międzynarodowej firmie czy podjąć studia na wyższych uczelniach za granicą. Znajomość języka umożliwi CI również swobodne podróżowanie. Dzięki nam zyskasz również więcej pewności siebie i skutecznie przełamiesz barierę językową. Poznaj wszystkie zalety nauki w naszej placówce, a przekonasz się, że szybko osiągniesz swoje cele językowe i będziesz płynnie posługiwać się językiem.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe