Kurs języka portugalskiego w Kielcach

Dlaczego warto uczyć się portugalskiego w Kielcach?

Chcesz nauczyć się ciekawego języka, który dodatkowo wzbogaci Twoją wiedzę odnośnie innych kultur oraz krajów? Dobrze trafiłeś! Zachęcamy wszystkich mieszkańców Kielc oraz okolic do skorzystania z naszych kursów języka portugalskiego do szkoły ProfiLingua. U nas nauczysz się wszystkich językowych zagadnień związanych z nauką języka. Posiadamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę lektorów, która nauczymy Cię wszystkiego oraz będzie czuwać nad postępami pracy. Wbrew pozorom portugalski nie jest trudnym językiem. Wystarczy jedynie nieco wprawy oraz systematyczności w jego nauce. Dlatego zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w naszych kursach. W rezultacie bez problemu dogadasz się z obcokrajowcami, podejmiesz tam pracę czy rozpoczniesz studia w Portugalii.

Kurs języka portugalskiego Kielce

Uczyć się języka portugalskiego może w naszej szkole każdy, a my skutecznie Ci w tym pomożemy. Dopasujemy się w razie potrzeby do Twoich możliwości czasowych, ponieważ elastycznie podchodzimy do każdego ucznia. Możesz zacząć swoją naukę na różnych stopniach zaawansowania, jednak przed podjęciem nauki zachęcamy do wypełnienia bezpłatnego testu portugalskiego. Po jego uzupełnieniu przydzielimy Cię do wybranej grupy.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka portugalskiego w Kielcach?

Gdy już nauczysz się portugalskiego, wyjazd za granicę nie będzie dla Ciebie żadną przeszkodą. Rozmowa z innymi w języku portugalskim stanie się w pełni naturalna oraz prosta. Stres oraz bariera językowa zostanie szybko przełamana. To tylko część zalet związanych z nauką w naszej placówce. Polecamy naukę wszystkim, którzy chcą po prostu nauczyć się języka innego niż angielski lub niemiecki. U nas zyskasz więcej pewności siebie, co przełoży się na komunikację w obcym języku. Dbamy o to, abyś nauczył się języka w oparciu o jego praktyczne zastosowanie w życiu codziennym oraz zawodowym.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe