Wakacyjne kursy dla całej rodziny

W tym roku mamy dla Was coś ekstra! Ekstra możliwość rozwinięcia swoich umiejętności na kursach językowych i realizacja nawet całego roku nauki w 1 miesiąc. Dla Waszej wygody na wakacje mamy ofertę skierowaną i do dzieci, i dorosłych. Możecie uczyć się razem!
W zależności od Twoich preferencji, czasu, którym dysponujesz oraz Twojej motywacji, możesz wybrać wśród kursów:

  • poziomowych dla dorosłych (od A1 do C2)
  • konwersacyjnych dla dorosłych (nastawionych na ćwiczenie języka mówionego)
  • dziecięcych dla przedszkolaków (angielski w połączeniu z eksperymentami i doświadczeniami)
  • dla szkolniaków (kursy z najpopularniejszych języków)

Od ponad 30 lat skutecznie uczymy aż 16 języków obcych. Online i stacjonarnie!

Zostaw kontakt, oddzwonimy i dobierzemy dla Ciebie najlepszą grupę!

 

Wybierz swój kurs

Kurs optymalny

Kurs optymalny

Kurs optymalny to połączenie klasycznych zajęć z nową metodologią. Podczas kursu rozwijane są wszystkie umiejętności językowe: mówienie, rozumienie ze słuchu, czytanie i pisanie.

Co wyróżnia kurs standardowy?

✓ badanie potrzeb językowych,
✓ regularna ocena postępów,
✓ aktywizowanie słownictwa i gramatyki,
✓ wskazanie potencjalnej ścieżki edukacyjnej,
✓ ciekawe projekty wspólne (peer-to-peer learning).

Dodatkowe korzyści: wyznaczenie optymalnej ścieżki rozwoju językowego.

» Czytaj więcej


Kurs konwersacyjny

Kurs konwersacyjny

Kurs konwersacyjny to propozycja dla wszystkich, którzy chcą pozbyć się bariery językowej. Kurs pomoże Ci rozwinąć umiejętności niezbędne w sprawnej komunikacji. Dbamy o precyzyjny dobór tematyki kursu, która skupia się na bieżących tematach z obszarów takich jak polityka, sztuka, czy rozrywka, poprawić płynność wymowy, wzbogacić słownictwo oraz wyeliminować błędy fonetyczne, gramatyczne i słownikowe.
Grupy dobieramy według poziomów biegłości językowej i dbamy o motywującą atmosferę – to wszystko składa się na Twój sukces w nauce.
» Czytaj więcej
 

Wybierz swój kurs

Kursy angielskiego dla przedszkolaków

Kursy angielskiego dla przedszkolaków

Zapraszamy najmłodsze dzieci na warsztaty językowo-kreatywne. Każde zajęcia są pełne inspirujących aktywności! Niezwykłe doświadczenia, projekty plastyczne, wpadające w ucho piosenki, a to wszystko przeplatane grami i zabawami ruchowymi. Dzieci zaprojektują balony, stworzą własną orkiestrę, wymyślą nieznane nauce zwierzęta i pobawią się niezwykłymi bańkami mydlanymi.

Kursy językowe
dla 7-12-latków

Kursy językowe
dla 7-12-latków

Zapraszamy na fascynujące zajęcia językowe, pełne atrakcji, gier i zabaw multimedialnych, oraz projektów i piosenek! Dzieci będą podróżować palcem po mapie i zwiedzać ciekawe plaże, poznają wakacyjne aktywności z całego świata, zaprojektują własne zabawki, poznają nowe sporty, wymyślą zawody przyszłości, a także wybiorą najlepszego domowego pupila!
* rabat od cen katalogowych grupowych kursów konwersacyjnych dla dorosłych (20 x 60 min.), organizowanych przez ProfiLingua w okresie 1.07 – 31.08.2022r. pod warunkiem wyrażenia wszystkich zgód marketingowych. Oferta ważna w okresie 01.06-31.07.2022 i nie łączy się z innymi promocjami. Rabat nie obowiązuje w placówkach w Legnicy i Ząbkach.
Skorzystaj z promocji!

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe