Kurs angielskiego - Intensywny

Ile razy zastanawiałeś się, czy byłbyś w stanie porozumieć się z obcokrajowcem? Obawiasz się, że chociaż znasz podstawy języka, miałbyś z tym problem? Jeśli liczy się dla Ciebie czas i stawiasz na szybkie efekty, wybierz intensywny kurs języka angielskiego.

Dzięki niemu zrealizujesz materiał z całego roku w jeden semestr. Szybko i skutecznie pokonasz własne bariery językowe i podniesiesz pewność siebie w codziennej komunikacji, zarówno prywatnej, jak i zawodowej.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco rozwiąż test!

Kursy kierowane są do osób na różnym poziomie zaawansowania. Wszystkie zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra starannie dobieranych lektorów. Uczymy w kilkudziesięciu szkołach na terenie całego kraju. Elastyczny grafik zajęć pozwoli Ci z łatwością dopasować ich terminy do codziennych obowiązków. Pamiętaj, nigdy nie jest za późno na naukę i poznawanie świata. Doświadcz tego pod czujnym okiem lektora w grupie dostosowanej do Twojego poziomu i wieku! Nieważne, ile masz lat. Ważne, że chcesz wiedzieć więcej! Zadzwoń i już dziś dowiedz się, czy przysługują Ci dodatkowe zniżki i ulgi .

Kurs angielskiego - Intensywny