hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Wakacyjny kurs angielskiego

Wakacje to doskonały czas na podejmowanie nowych wyzwań. Kiedy masz mniej obowiązków, a więcej energii, także nauka przynosi lepsze efekty. Wykorzystaj więc lato na trening angielskiego w Profi-Lingua!

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Na naszych intensywnych zajęciach „Semestr w miesiąc” opanujesz materiał omawiany standardowo podczas semestru, natomiast kurs „Rok w dwa miesiące” umożliwi Ci przyswojenie wiedzy, którą przekazujemy zwykle w ciągu całego roku szkolnego. Od października będziesz zatem mógł kontynuować naukę już na wyższym poziomie zaawansowania.

Jeśli posługiwanie się językiem angielskim wciąż sprawia Ci trudności, weź koniecznie udział w naszym wakacyjnym kursie konwersacyjnym. Najwyższy czas pozbyć się swojej bariery komunikacyjnej!

Przez całe lato prowadzimy także w Gdańsku intensywne kursy indywidualne języka angielskiego, których program i terminy można uzgodnić z lektorem. Zapraszamy!

 

Zapraszamy do naszych szkół również sezonie wakacyjnym! Lato to czas, który sprzyja nauce języków.

W naszej ofercie znajdziesz:

Kurs miesięczny

Ekspresowy kurs, podczas którego zrealizujesz materiał w zakresie 1 poziomu językowego w 4 tygodnie! To kurs, na którym równomiernie rozwija się wszelkie umiejętności językowe, takie jak: mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie. Polecamy ten kurs dorosłym i starszej młodzieży.

Kurs dwumiesięczny

2 poziomy w 2 miesiące? Owszem, to możliwe! Kurs dwumiesięczny pozwala osiągnąć bardzo szybkie efekty. Przeznacz czas wakacyjny na skuteczną naukę języka i zrealizuj materiał przewidziany na cały rok w jedynie 8 tygodni.

Kurs konwersacyjny

Konwersacje na wakacje pozwolą Ci szlifować umiejętności językowe od strony praktycznej. W trakcie kursu poruszana jest aktualna i współczesna tematyka, np: różnice międzykulturowe, cyfrowy wymiar życia, media, lifestyle, futurologia, różne sposoby bogacenia się… i wydawania pieniędzy, niecodzienne drogi do sukcesu, niezwykłe hobby, relacje interpersonalne i jak na nie wpływać, ikony świata show-biznesu i polityki, ciekawe miejsca na ziemi, tajemnice umysłu, niecodzienne drogi przez edukację i życie zawodowe.

Kurs indywidualny

Szukasz kursu skrojonego na miarę Twoich potrzeb? Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie kurs, który spełni Twoje indywidualne wymagania.

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób w każdym wieku oraz na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Semestr w miesiąc: 48
Rok w 2 miesiące: 96
Wakacyjny konwersacyjny: 18
Wszystkie zajęcia trwają 45 minut.

Termin

Poniedziałek, wtorek, środa, czwartek: 6:00, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:30, 15:00, 16:30, 18:00, 19:30, 21:00
Piątek: 7:30, 12:00, 15:00, 18:00 14:30, 17:30
Sobota: 8:30, 11:30

Cena

Kursy wakacyjne od 299 zł

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż test
Zostaw numer - oddzwonimy!
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Wybierz test, który chcesz rozwiązać:
Wybierz rodzaj testu:
WYBIERZ RODZAJ TESTU: POWODZENIA!

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto