hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kurs standardowy – niemiecki

Uwaga! Zimą startują nowe grupy na kursy semestralne! Zapisz się już dziś i skorzystaj ze specjalnej oferty!

Zamierzasz zgłębić tajniki języka niemieckiego? Chcesz podszlifować gramatykę, nabrać płynności w rozmowach lub po prostu nauczyć się czegoś nowego? Swoje plany zrealizujesz w Profi-Lingua! Nasze wieloletnie doświadczenie przekłada się na znakomite efekty Kursantów. Zauważysz je już po kilku godzinach nauki.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Wybierz dogodną dla siebie lokalizację szkoły Profi-Lingua, a my zadbamy o to, by nauka języka naszych zachodnich sąsiadów była skuteczna i ciekawa. Żeby otwierała przed Tobą nowe perspektywy, a co najważniejsze, żebyś po ukończeniu kursu nie czuł żadnej bariery w rozmowach codziennych, prywatnych i biznesowych.

Standardowy kurs języka niemieckiego w szkołach Profi-Lingua to szeroki wybór poziomów nauki, zarówno dla początkujących, jak i tych, którzy mieli już styczność z językiem. Wiele terminów zajęć pozwoli Ci dopasować godziny do swoich potrzeb i obowiązków. Dzięki wykwalifikowanym lektorom i native speakerom nie stracisz motywacji do pracy nad sobą i szybko zauważysz postępy w nauce. W Profi-Lingua wierzymy, że możesz więcej!

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Na kurs roczny składa się 120 lekcji, każda po 45 minut
Na kurs semestralny składa się 60 lekcji, każda po 45 minut

Termin

2 razy w tygodniu po 2 lekcje:
Poniedziałki / środy lub wtorki / czwartki: 7:20, 9:00, 10:40, 12:00, 13:30, 14:45, 16:20, 18:00, 19:40
1 raz w tygodniu po 4 lekcje:
Piątek: 7:20, 9:00, 12:00, 15:00, 16:30, 18:00
Sobota: 8:20, 9:00, 11:40, 14:00

Cena

kurs roczny:
standardowy 2198 zł
grupa mini 2798 zł
kurs semestralny:
1099 zł

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto