hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kurs Egzamin8 dla ósmoklasisty

Uczniowie ósmych klas stoją przed nowym wyzwaniem!

Dwa roczniki (ósmoklasiści oraz uczniowie III klasy gimnazjum) rozpoczną walkę o miejsca w szkołach. Dlatego tak ważne jest, aby osiągnęli jak najlepsze wyniki podczas egzaminu ósmoklasisty.

Poziom egzaminu dla ósmoklasistów będzie wyższy od dotychczasowego egzaminu, który zdawali w gimnazjum na poziomie rozszerzonym. Na dodatek mają zaledwie rok na przygotowanie.

Kurs Egzamin8 skierowany jest do wszystkich uczniów, którzy przystąpią do egzaminu ósmoklasisty z języka obcego. Został przygotowany przez ekspertów w nauczaniu, którzy posiadają dostęp do najświeższej wiedzy i wymagań stawianych przed zdającymi.

Wynik egzaminu zadecyduje o dostaniu się do wymarzonej szkoły średniej!

Pomagamy uczniom osiągnąć jak najlepsze efekty!

 

Zapewniamy:

– przygotowanie do egzaminu i konwersacje

– 3 testy próbne w trakcie kursu

– materiały renomowanych wydawnictw

– szczegółową analizę postępów

 

 

Chcesz porozmawiać na temat kursu? Wypełnij formularz >>

 

O egzaminie:

Egzamin ósmoklasisty z języka obcego weryfikuje, w jakim zakresie spełnia on wymagania językowe. Wyboru języka dokonuje wraz z rodzicami w terminie do 30 września w roku szkolnym, w którym odbędzie się egzamin ósmoklasisty.

Egzamin zostanie przeprowadzony w formie pisemnej, bez podziału na poziom podstawowy i rozszerzony. Będzie trwał aż 1,5 h, a uczniowie mają zaledwie rok na przygotowanie się do testu.  Należy pamiętać o odpowiednim przygotowaniu ze względu na poziom trudności, który jest wyższy od dotychczasowego egzaminu gimnazjalnego przeprowadzanego na poziomie rozszerzonym.

Innowacją są zadania, które wymagają samodzielnego wpisania odpowiedzi, podsumowywanie,   przekształcania zdań, tłumaczenia fragmentów tekstów. Nie wystarczy zaznaczyć odpowiedzi a, b lub c. Ponad 40% zadań będzie w formie pytań otwartych.

Jakie umiejętności będą sprawdzane?

– w zakresie rozumienia ze słuchu

– rozumienia tekstów pisanych

– reagowania

– pisania

Przygotowanie:

Opanowanie powyższych kwalifikacji wymaga przyswojenia określonego zasobu słownictwa, gramatyki oraz kwalifikacji komunikacyjnych.

Kurs Egzamin8 pozwoli skutecznie sprawdzić poziom językowy ucznia i przygotuje go ze wszystkich aspektów egzaminu.

(EN) Szczegóły kursu

Chcesz poznać szczegóły kursu Egzamin8? Wypełnij formularz
Rozwiąż test
Zostaw numer - oddzwonimy!
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Wybierz test, który chcesz rozwiązać:
Wybierz rodzaj testu:
WYBIERZ RODZAJ TESTU: POWODZENIA!

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto