* rabat od cen katalogowych grupowych kursów dla dorosłych fast&S.M.A.R.T. (80 x 45 min) lub optymalnych (80 x 45 min) organizowanych przez ProfiLingua w okresie 1.07–31.08.2022r. Oferta ważna w okresie 01.06-15.08.2022 i nie łączy się z innymi promocjami. Rabat nie obowiązuje w placówkach w Legnicy i Ząbkach.
oferta

Wybierz swój kurs

Interaktywny Kurs Konwersacyjny

Interaktywny Kurs Konwersacyjny

Interaktywny Kurs Konwersacyjny z angielskiego to unikalne połączenie innowacyjnej aplikacji e-learningowej i zajęć z lektorem. Kurs pomoże Ci rozwinąć umiejętności niezbędne w sprawnej komunikacji, dzięki czemu pokonasz barierę językową. Kurs topołączenie pracy w grupie, z lektorem oraz na platformie.
Cena od 2 600 zł za kurs*

* Kurs w formule online z języka angielskiego. Obowiązują warunki. ... Cena 2 600 zł za kurs (20x60 min zajęć z lektorem oraz dodatkowo dostęp do platformy self-learning Sensations English) z języka angielskiego. Oferta dostępna w okresie 01.07-31.10.2022 r. i nie łączy się z innymi promocjami. Rabat nie obowiązuje w placówkach w Legnicy i Ząbkach. Szczegóły kursu pod Dowiedz się więcej.
» Więcej

Fast&S.M.A.R.T.

Fast&S.M.A.R.T.

Chcesz uczyć się szybko i skutecznie? Kurs fast&S.M.A.R.T. dzięki wykorzystaniu nowoczesnego Laboratorium Językowego MyEnglishLab umożliwi Ci szybki progres i zapewni komfort pracy. Ćwiczenia interaktywne wykonywane są w dowolnym miejscu i czasie, a Ty uczysz się efektywniej.

To doskonałe rozwiązanie dla osób zabieganych i zdeterminowanych. Wybierz innowacyjny kurs fast&S.M.A.R.T., który wyróżnia:

✓ aż 20 zajęć miesięcznie z lektorem,
✓ aż 2x szybsza realizacja poziomu - 1 poziom w 6 miesięcy,
✓ darmowy, 24-miesięczny dostęp do innowacyjnego laboratorium językowego MyEnglishLab,
✓ zajęcia, które są nagrywane, aby móc je sobie powtórzyć w dowolnym czasie,
natychmiastowy feedback,
certyfikat ukończenia.

Czym jest laboratorium językowe MyEnglishLab?

MyEnglishLab to innowacyjne rozwiązanie online dostarczające motywujący materiał do samodzielnej nauki. Korzyści z zastosowania Platformy:

✓ Automatyczne sprawdzanie prac domowych.
✓ Natychmiastowa informacja na temat popełnianych błędów.
✓ W przypadku nieobecności na zajęciach – bezproblemowe nadrobienie materiału.

Dodatkowe korzyści: możliwość przyspieszenia rozwoju językowego dzięki realizacji programu "Dwa poziomy w rok".

» Czytaj więcej

Cena od 2 000 zł za kurs*rabat 35%

* Kurs w formule online z języka angielskiego. Obowiązują warunki. ... Niższa cena 2 000 zł za 1 lub 2 miesięczny kurs online realizowany w okresie 1.07 - 31.08.2022r. (80x45 min zajęć z lektorem oraz dodatkowo dostęp do platformy self-learning) z języka angielskiego uwzględnia 35% rabatu (cena regularna całego kursu 3 100 zł). Oferta dostępna w okresie 01.06 - 15.08.2022 r. Rabat nie obowiązuje w placówkach w Legnicy i Ząbkach. Szczegóły kursu pod Dowiedz się więcej. » Więcej

Kurs konwersacyjny

Kurs konwersacyjny

Kurs konwersacyjny to propozycja dla wszystkich, którzy chcą pozbyć się bariery językowej. Dbamy o precyzyjny dobór tematyki kursu, która skupia się na bieżących tematach z obszarów takich jak polityka, sztuka, czy rozrywka. Kurs pomoże Ci rozwinąć umiejętności niezbędne w sprawnej komunikacji, poprawić płynność wymowy, wzbogacić słownictwo oraz wyeliminować błędy fonetyczne, gramatyczne i słownikowe.
Grupy dobieramy według poziomów biegłości językowej i dbamy o motywującą atmosferę – to wszystko składa się na Twój sukces w nauce.
» Czytaj więcej
Cena od 1 100 zł za kurs*rabat 60%

* Niższa cena 1 100 zł za grupowy intensywny kurs konwersacyjny ... dla dorosłych online (20x60 min), organizowanych przez ProfiLingua w okresie 1.07 – 31.08.2022 r. i uwzględnia 60% rabatu (cena regularna całego kursu 2 600 zł) oraz rabat 100 zł za wyrażenie wszystkich zgód marketingowych. Oferta dostępna w okresie 01.06.2022-10.08.2022r. i nie łączy się z innymi promocjami. Rabat nie obowiązuje w placówkach w Legnicy i Ząbkach. Szczegóły kursu pod Dowiedz się więcej.
» Więcej

Kurs egzaminacyjny

Kurs egzaminacyjny

ProfiLingua posiada status Cambridge English Language Assessment Exam Preparation Centre oraz akredytowanego centrum egzaminacyjnego TELC. Kurs pozwala na przygotowanie do międzynarodowych i powszechnie uznawanych egzaminów.

Egzaminy, do których przygotowujemy:

B2 FIRST (FCE) Sprawdź,
C1 ADVANCED (CAE) Sprawdź,
C2 PROFICIENCY (CPE) Sprawdź,
TELC Sprawdź,
LCCI Sprawdź.

Dodatkowe korzyści: certyfikat na zakończenie kursu.

» Czytaj więcej

Cena od 240 zł za miesiąc*

* Ceny kursów mogą różnić się w zależności od miasta lub języka. ... Niższa cena 2 400 zł (240 zł miesięcznie) za 10-miesięczny kurs online (108x45 min). Oferta ważna do 10.08.2022 r. Cena nie obowiązuje w placówkach w Warszawie. Szczegóły kursu pod Dowiedz się więcej. » Więcej

Kurs indywidualny

Kurs indywidualny

Nie lubisz schematów? Oferujemy kurs, który jest szyty na miarę! Program zajęć jest na bieżąco dostosowywany do Twoich potrzeb uwzględniając Twoje umiejętności, wymagania i sugestie. Nasi lektorzy podczas lekcji korzystają z najnowszych rozwiązań edukacyjnych i technologicznych.

Co wyróżnia kurs indywidualny?

✓ maksymalne dopasowanie do potrzeb,
✓ nadzór nad jakością zajęć prowadzony przez doświadczonych metodyków,
✓ możliwość rozpoczęcia nauki w dowolnym momencie,
✓ wykorzystanie nowoczesnych technologii na zajęciach,
✓ praca na bazie materiałów renomowanych wydawnictw.

» Czytaj więcej

Kursy kierowane są do osób na różnym poziomie zaawansowania. Wszystkie zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra starannie dobieranych lektorów. Nasze placówki są po drodze: do pracy, do domu i w centrum miasta! Postaw na siebie i spędzaj wolny czas efektywnie – już od pierwszych zajęć masz szansę poznawać praktyczny wymiar języka i zdobywać umiejętności komunikacyjne niezbędne w codziennym życiu.

Sprawdź swój poziom

Jeżeli chcesz sprawdzić swoją znajomość języka/matematyki, rozwiąż test, a następnie pozostaw adres e-mail i numer telefonu. Prześlemy Ci wynik testu, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w celu jego omówienia i zaproponowania Kursu dopasowanego do Twojego poziomu.

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

Masz pytania? Zostaw kontakt, oddzwonimy w ciągu 15 minut!
  Klikając "wyślij" wyrażasz zgodę na kontakt na podany numer telefonu w celu przedstawienia oferty ProfiLingua. Administratorem przekazanych danych osobowych jest WSiP S.A. Z Informacją o zasadach przetwarzania danych osobowych można zapoznać się pod adresem https://www.profi-lingua.pl/dane-osobowe.

  Artykuły z bloga

  Codzienny kontakt z językiem obcym – dlaczego jest tak ważny w procesie uczenia się?

  Prawdopodobnie często słyszysz, że codzienny kontakt z językiem obcym to podstawa. Jednak czy naprawdę wiesz, dlaczego jest on taki ważny w procesie uczenia się?

  W sądzie – angielskie słownictwo tematyczne

  Interesuje Cię prawo, a może lubisz seriale kryminalne? Jesteś w dobrym miejscu, bo czas na angielskie słownictwo w sądzie.

  Czas Past Simple – poznaj budowę i zastosowanie

  Czas Past Simple to jeden z najczęściej używanych czasów w języku angielskim. W dzisiejszym artykule garść niezbędnych informacji wraz z tytułami piosenek, które przydadzą się do powtórek.

  Wszystkie kursy językowe