Nauka języka niderlandzkiego online

74

lata doświadczenia
w edukacji

50000

kursantów
rocznie

24

godziny na dobę
dostępne materiały

7

dni w tygodniu
dostępność kursu

W naszej szkole językowej ProfiLingua prowadzimy kursy online, które możesz dopasować do swoich możliwości. Nie musisz wówczas organizować swojego grafiku na potrzeby zajęć językowych w stacjonarnej szkole. Jesteśmy placówką, która posiada ponad 28-letnie doświadczenie oraz setki tysięcy zadowolonych uczniów, którzy potwierdzają, że stworzyliśmy najlepszy kurs językowy przez Internet.

Zapewniamy, że nauka języków obcych nigdy nie była tak prosta i przyjemna. Jesteśmy największą szkołą językową w Polsce, gdzie dysponujemy wykwalifikowaną oraz profesjonalną kadrą lektorów, która pozostaje do dyspozycji uczestników zajęć językowych online.

Ucz się języka niderlandzkiego wśród tych, którzy osiągają 90-95% zdawalności na egzaminach! 

Zalety kursu online

kursy językowe online

Dla kogo jest kurs online w ProfiLingua?

Nauka języka obcego jest niezwykle prosta oraz wygodna, dzięki kursom online! Wszyscy mogą skorzystać z naszych zajęć niderlandzkiego i uczyć się pod opieką doświadczonych nauczycieli. W dodatku sam decydujesz, w jakiej formie zajęć chciałbyś uczestniczyć, aby móc wygodnie się uczyć. Wystarczy, że posiadasz dostęp do Internetu i gotowe! Możesz realizować zajęcia w każdym miejscu – w domu, w podróży, na przystanku, w pracy czy na lotnisku. Nasza szkoła ProfiLingua nie ogranicza uczniów pod względem tematyki odbywanych zajęć, gdzie na samym początku możesz zdecydować o kwestiach, które Cię interesują oraz dotyczą.

Zachęciliśmy Cię do nauki języka? Zapraszamy na kursy konwersacyjne online, które realizujemy na poziomach A2-C2 (tj. od podstawowego do zaawansowanego):

 • grupowe – do dyspozycji masz pulę 80 zajęć 60-minutowych, na których spotykasz się z lektorem oraz grupą (do 8 osób) o stałych porach 2 razy w tygodniu (2x60 min). Stała grupa oraz lektor gwarantują systematyczną i efektywną naukę w miarowym tempie. Kurs pomoże Ci pozbyć się bariery językowej, poszerzyć słownictwo oraz poznać najważniejsze zagadnienia językowe.
 • indywidualne – do dyspozycji masz pulę 80 zajęć 60-minutowych do wykorzystania w określonym czasie, gdzie uwaga lektora skupiona jest tylko na Tobie. Dobór materiału oraz tempa jego realizacji dopasujemy do Twoich możliwości, potrzeb oraz zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Dni, godziny oraz częstotliwość spotkań są dostosowane pod Twoje wymagania czasowe, ale rekomendujemy częstotliwość 60 minut dziennie, kilka razy w tygodniu.

Na zajęciach online:

 • słyszysz oraz widzisz lektora, a także pozostałych uczestników w grupie,
 • zabierasz głos w dyskusji,
 • widzisz, co lektor udostępnia na tablicy podczas zajęć,
 • bierzesz udział w ćwiczeniach i zadaniach,
 • eliminujesz blokadę w mówieniu już od pierwszych zajęć.

 Dla kogo przeznaczone są kursy online?kursy językowe przez internet

Jak przebiega nauka na kursie online w ProfiLingua?

💬 Kurs online to przede wszystkim konwersacje.
Dzięki zajęciom przełamiesz barierę językową i poczujesz się swobodnie w każdej sytuacji.


Kurs rozpoczyna się od zajęć wprowadzających (tzw. First Class), na których lektor pozna Twoje oczekiwania względem kursu, zapozna Cię z resztą grupy i pokaże jak efektywnie korzystać z zajęć w sali wirtualnej.

Każda kolejna lekcja z lektorem to:

praca na płynnością i poprawnością w mówieniu
okazja do wyrażania swoich opinii i wzięcia udziału w zróżnicowanych dyskusjach
szansa na wykorzystanie nowopoznanych słów i zwrotów podczas różnorodnych ćwiczeń na komunikację
okazja do przełamania bariery komunikacyjnej
duża dawka nowego słownictwa

Na koniec kursu  weźmiesz udział w zajęciach podsumowujących (tzw. Feedback Class), podczas których omówisz z lektorem swoje mocne strony, przedyskutujecie pomysły na to jak pracować nad obszarami sprawiającymi Ci trudność jak i omówicie ścieżkę dalszego rozwoju językowego.

kursy języków obcych przez internet

Po kursie będziesz miał poczucie, że:

 • zwiększyłeś zasób słownictwa używanego w trakcie rozmów z obcokrajowcami
 • bez większego stresu i w komfortowych  warunkach pozbyłeś się bariery w mówieniu
 • komunikacja w obcym języku stała się dla Ciebie łatwiejsza i przyjemniejsza
Co jeśli nie będziesz mógł wziąć udziału w zajęciach grupowych?

Przez cały okres trwania kursu masz dostęp do specjalnej platformy online, gdzie możesz obserwować swoje postępy w nauce oraz…odtwarzać materiał z lekcji. Dlatego, jeśli nie możesz wziąć udziału w zajęciach grupowych, nie martw się – nie przepadną! Po skończonych lekcjach lektor udostępnia nagrania, gdzie możesz je odtworzyć w dowolnym momencie i tym samym nadrobić zaległe tematy. Nagrania to również świetny sposób, aby utrwalić i powtórzyć materiał z zajęć oraz ponownie odsłuchać dyskusje prowadzone w jej trakcie.     

Do udziału w lekcji potrzebujesz tylko:

Oni pokochali naukę z ProfiLingua!

Masz pytanie lub problem techniczny?
Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami.

Dokumenty

Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe