Kursy językowe online

Dlaczego warto skorzystać z kursu językowego online?

To świetna i bardzo nowoczesna metoda uczenia się języka, która pokazuje nowe możliwości dla słuchaczy. Już teraz nie musisz organizować sobie dojazdu do szkoły językowej ani czasu na uczestnictwo w zajęciach. Wystarczy, że będziesz posiadał dostęp do internetu oraz urządzenie, z którego będziesz mógł korzystać w trakcie kursu. Całą resztą zajmie się szkoła językowa Profi Lingua – przygotowanie i przesłanie materiałów, prowadzenie zajęć online i zaaranżowanie rozmów między uczestnikami kursu. Możesz zdecydować się zarówno na kurs grupowy, podczas którego połączysz się z innymi kursantami online w określonym terminie, jak i kurs indywidualny, kiedy wspólnie z lektorem skupicie się na nauce języka.

Dla kogo kurs językowy online?

Najlepiej sprawdzi się u osób, które nie mają czasu na uczestnictwo w zajęciach organizowanych w stałych godzinach, a także tych, którzy zdecydowanie wolą sami decydować o czasie, miejscu i sposobie swojej nauki języków.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

Na początku sprawdzane są Twoje umiejętności i wiedza, dzięki którym nasi lektorzy są w stanie przypisać Cię do konkretnego poziomu znajomości języka.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Podczas całego kursu online będziesz miał dostęp do wszystkich materiałów i zakończonych lekcji, które będziesz miał szansę powtórzyć, a po ukończeniu kursu otrzymasz od nas oficjalne potwierdzenie swoich umiejętności.

Co zyskasz dzięki kursowi językowemu online?

Pomożemy Ci przełamać barierę językową, ale w przyjaznych i dogodnych dla Ciebie warunkach – możesz uczyć się wszędzie. To Ty tak naprawdę decydujesz o wszystkim, dzięki czemu każde zajęcia mogą odbywać się w pełnym skupieniu i spokoju, gdy znajdziesz na nie czas. W każdej chwili możesz liczyć na wsparcie lektora i wyjaśnienie niezrozumiałych kwestii. Podczas kursów grupowych online możesz uczestniczyć w zajęciach, prowadzić rozmowy i poznawać nowych ludzi bez wychodzenia z domu. Z kolei kursy indywidualny online pozwalają na dopasowanie nauki zgodnie z Twoimi preferencjami.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowy rabat 5% na nasze usługi, wyraź powyższe zgody na przesyłanie informacji handlowych za pomocą wszystkich kanałów komunikacji elektronicznej (e-mail/sms/kontakt telefoniczny).
(Szczegóły)
Wszystkie kursy językowe