hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Matura z niemieckiego - kurs przygotowujący

Dobre przygotowanie do matury to duży krok do sukcesu. Drugim jest pewność siebie, którą możesz zwiększyć rzetelnie przygotowując się do majowego egzaminu.
W Profi-Lingua maturalne kursy z języka niemieckiego rozpoczynają się już w październiku i trwają do kwietnia. To czas, w którym spokojnie i skutecznie opanujesz wszystkie umiejętności, które pojawią się na majowym egzaminie: czytanie, pisanie, rozumienia języka niemieckiego ze słuchu oraz płynność i swobodę wypowiedzi ustnej.
Nad Twoimi postępami czuwać będą wykwalifikowani nauczyciele, którzy od lat zasiadają w maturalnych komisjach egzaminacyjnych. Jak nikt inny wiedzą, jak oswoić się z arkuszem i zadaniami egzaminacyjnymi i sprawić, by w maju czekały na Ciebie tylko miłe niespodzianki.
Nasze kursy maturalne kierowane są do osób podchodzących do matury z języka niemieckiego zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Nauka odbywa się w niewielkich grupach, których uczestnicy mają takie same cele, jak Ty! Zdać maturę z języka niemieckiego z powodzeniem i bez stresu!

Szczegóły kursu

Poziomy

Podstawowy i rozszerzony.

Ilość zajęć

100 zajęć po 45 minut

Termin

Szeroki zakres dni i godzin do wyboru: od 7:00 do 21:00 – szczegółowy grafik dostępny w siedzibie szkoły (prosimy o kontakt, aby wybrać najbardziej dogodny termin).

Cena

Kurs od 162 zł miesięcznie.
Zapytaj w szkole o płatności ratalne i rabaty.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż test
Zostaw numer - oddzwonimy!
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Wybierz test, który chcesz rozwiązać:
Wybierz rodzaj testu:
WYBIERZ RODZAJ TESTU: POWODZENIA!

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto