Kurs angielskiego dla nastolatków

Znajomość języka angielskiego jest w dzisiejszych czasach znaczącym ułatwieniem w dostaniu się do szkoły, na studia czy do wymarzonej pracy. Nauczanie dzieci języków obcych stanowi więc inwestycję w ich przyszłość. Jeżeli jesteś rodzicem nastolatka i chcesz, by poprawił swoje umiejętności językowe – już dziś zapisz go na kurs języka angielskiego dla nastolatków!

! Zajęcia odbywają się od października do czerwca. Nasi profesjonalni lektorzy dbają o rozwijanie u uczniów podstawowych umiejętności językowych: czytania, pisania i mówienia, ze szczególnym naciskiem na pokonywanie barier komunikacyjnych.

Naszym podstawowym założeniem jest umożliwienie uczniom nauki języka w przyjaznej atmosferze, z wykorzystaniem nowoczesnych podręczników i pomocy dydaktycznych. Podczas kursu rozwijamy wszystkie sprawności językowe: mówienie, rozumienie ze słuchu oraz czytanie. Dzieci znajdują się pod stałą opieką dydaktyczną. Kadrę w naszych placówkach tworzą doświadczeni lektorzy i native speakerzy. Dodatkowo uczniowie mogą korzystać z bezpłatnych warsztatów lingwistycznych, które pomagają przełamywać bariery językowe, rozbudzają wyobraźnię, poszerzają wiedzę i przybliżają kulturę anglosaską. Jeśli chcesz, by Twoje dziecko miało dobry start – już dziś zapisz je na kurs dla nastolatków!

Kurs angielskiego dla nastolatków