angielski
niemiecki
hiszpański
francuski
włoski

Kurs angielskiego - Disney English

Chcesz, by Twoje dziecko rozpoczęło naukę języka angielskiego z bohaterami bajek Disneya? Nic prostszego! Już dziś zapisz je na kurs Disney English. To skuteczna i sprawdzona w wielu szkołach metoda polegająca na całkowitym zanurzeniu uczniów w świecie znanych i lubianych bohaterów filmów i kreskówek. Nasi lektorzy uczą przez zabawę, która angażuje najmłodszych w działania mające na celu szybkie przyswojenie języka angielskiego.

Kurs angielskiego dla dzieci

Kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku szkolnym, łączący elementy gier i zabaw z efektywną nauką. Tematy lekcji dopasowane są do wiedzy i zainteresowań uczniów, dzięki temu zajęcia są dla nich ciekawe i przyjemne.

Kurs angielskiego dla nastolatków

Znajomość języka angielskiego jest w dzisiejszych czasach znaczącym ułatwieniem w dostaniu się do szkoły, na studia czy do wymarzonej pracy. Nauczanie dzieci języków obcych stanowi więc inwestycję w ich przyszłość. Jeżeli jesteś rodzicem nastolatka i chcesz, by poprawił swoje umiejętności językowe – już dziś zapisz go na kurs języka angielskiego dla nastolatków!

Kurs angielskiego - Egzamin8

Kurs Egzamin8 skierowany jest do wszystkich nastolatków przystępujących do egzaminu ósmoklasisty z języka obcego. Został stworzony dzięki współpracy ekspertów w nauczaniu, mających dostęp do najświeższej wiedzy odnośnie wymogów stawianych przed zdającymi.

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi aktualnościami.

Lider Certyfikacji Językowej

Sprawdź szczegóły