Kurs hiszpańskiego - Standardowy

Język ojczysty dla milionów ludzi na świecie. Jest to język urzędowy nie tylko w wielu państwach, ale także w głównych międzynarodowych organizacjach politycznych i gospodarczych. W obecnych czasach znajomość języka hiszpańskiego to ważna umiejętność.

Skuteczna nauczanie języków obcych to efekt naszego wieloletniego doświadczenia. Ucząc się z nami języka hiszpańskiego, będziesz zachęcany do stałego podnoszenia swoich umiejętności konwersacyjnych. Wierzymy, że wraz z nabraniem płynności w posługiwaniu się językiem hiszpańskim, przychodzi wiele innych sukcesów. Nauka odbywa się pod profesjonalnym okiem naszych lektorów i native speakerów, którzy motywują do osiągania satysfakcjonujących rezultatów także w czytaniu, pisaniu i rozumieniu języka ze słuchu.

Oferta standardowych kursów języka hiszpańskiego to szeroki wybór poziomów zaawansowania oraz terminów, które pozwolą Ci wpleść lekcje języka w grafik tak, by nie kolidowały z Twoją pracą i innymi obowiązkami.  Chcemy, aby nauka hiszpańskiego kojarzyła Ci się z mile spędzonym czasem wolnym.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Kurs hiszpańskiego - Standardowy