Kurs rosyjskiego - Intensywny

Język rosyjski jest w dzisiejszych czasach coraz częściej doceniany. Piękny, melodyjny… Posługują się nim miliony osób, dlatego jego znajomość pozwala na swobodne podróże po Europie Wschodniej i północnej Azji. Jest również doceniany przez pracodawców i ułatwia kontakty biznesowe. Jeśli chcesz zgłębić jego tajniki, liczy się dla Ciebie czas i stawiasz na szybkie efekty, wybierz intensywny kurs języka rosyjskiego.

Dzięki niemu zrealizujesz materiał z całego roku w jeden semestr. Szybko i skutecznie pokonasz własne bariery językowe i podniesiesz pewność siebie w codziennej komunikacji, zarówno prywatnej, jak i zawodowej.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco rozwiąż test!

Kursy kierowane są do osób na różnym poziomie zaawansowania. Wszystkie zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra starannie dobieranych lektorów. Wieloletnie doświadczenie oraz liczne szkolenia i kursy powodują, że prowadzący zarażają swoją pasją, a ich obszerna wiedza zachęca do zgłębiania tajników zarówno języka, jak i kultury obszaru, na którym się go używa. Uczymy w kilkudziesięciu szkołach na terenie całego kraju. Elastyczny grafik z łatwością pozwoli Ci dopasować terminy zajęć do codziennych obowiązków. Spędzaj czas efektywnie – na zajęciach nie tylko opanujesz podstawy gramatyki, lecz także zyskasz swobodę porozumiewania się w niemal każdym zakątku świata.

Kurs rosyjskiego - Intensywny