hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Indywidualny kurs niemieckiego

Zastanawiasz się, jaki kurs wybrać – indywidualny czy grupowy? Jeśli potrzebujesz znajomości specjalistycznego języka niemieckiego, w szybkim tempie chcesz się przygotować do wyjazdu zagranicznego albo po prostu jesteś zapracowany i nie zawsze znajdujesz czas na zajęcia w konkretne dni, kurs indywidualny to propozycja dla Ciebie! Tu wszystko jest dostosowane do Twoich celów i możliwości.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Kurs stworzony dla Ciebie:

  • elastyczny harmonogram – możesz sam zadecydować, w jakich dniach i godzinach będą się odbywać lekcje. Jeśli coś Ci wypadnie, zajęcia nie przepadają, możesz je przenieść na inny, dogodny dla Ciebie termin.
  • Najwyższa efektywność – lektor cały swój czas poświęca wyłącznie Tobie.
  • Przygotowanie do różnorodnych wyzwań życiowych i zawodowych – prowadzimy kursy języka zarówno ogólnego, jak i specjalistycznego, np. medycznego, technicznego czy prawniczego.

Czekają na Ciebie znakomici lektorzy języka niemieckiego – zapraszamy!

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób w każdym wieku oraz na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Ilość ustalona według potrzeb.

Termin

Termin jest indywidualnie dopasowywany według preferencji kursanta.

Cena

Cena jest ustalana indywidualnie.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto