hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Kurs języka rosyjskiego

Uczniowie polskich szkół rzadko uczą się języka rosyjskiego, a tymczasem jest on bardzo pożądany na rynku pracy. Pomagamy w zdobyciu tej umiejętności i zapraszamy na kursy do Profi-Lingua!

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Znajomość rosyjskiego przydaje się podczas poszukiwania lepszej pracy, ale też w działalności biznesowej. Większość osób właśnie z tego powodu wybiera nasze kursy. Czekamy również na Ciebie!

Prowadzimy zajęcia z rosyjskiego ogólnego. Są one przeznaczone dla każdego, komu zależy na komunikacji w tym języku w życiu prywatnym i zawodowym.

Słuchacze doskonalą czytanie, pisanie, mówienie i rozumienie ze słuchu. Uczymy także formułowania opinii i argumentowania.

Największy nacisk kładziemy na umiejętności praktyczne, dlatego korzystamy nie tylko z podręczników, lecz także z autentycznych artykułów prasowych i materiałów wideo, które pozwalają Kursantom poznać żywy język.

Szczegóły kursu

Termin

2 razy w tygodniu po 2 lekcje:
Poniedziałki / środy lub wtorki / czwartki: 6:00, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:30, 15:00, 16:30, 18:00, 19:30, 21:00
1 raz w tygodniu po 4 lekcje:
Piątek: 7:30, 12:00, 15:00, 18:00 14:30, 17:30
Sobota: 8:30, 11:30

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób w każdym wieku oraz na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Kurs standardowy składa się ze 120 lekcji. Każda trwa po 40 minut.

Cena

Standard: 1798 zł

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto