hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kurs języka francuskiego

Uwaga! Zimą startują nowe grupy na kursy semestralne! Zapisz się już dziś i skorzystaj ze specjalnej oferty!

Językiem francuskim posługują się mieszkańcy 29 państw świata. Już dziś rozpocznij przygodę z językiem, który ułatwi Ci komunikację we Francji, w Kanadzie, Belgii, Monako, na Seszelach lub Haiti. Zainwestuj w swoją przyszłość i podnieś kwalifikacje!

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Bez względu na to, czy kieruje Tobą potrzeba zawodowa, czy po prostu uwielbiasz podróże i odkrywanie świata, nauka języka francuskiego to inwestycja w siebie. W Profi-Lingua chcemy, aby był to mile i pożytecznie spędzony czas. Nasza elastyczna oferta pozwala na dopasowanie terminów i godzin zajęć do Twojego napiętego grafika, a szeroki zakres poziomów nauki daje możliwość wybrania kursu odpowiadającego Twoim potrzebom. Nauka języka francuskiego w Profi-Lingua to 120 godzin lekcyjnych zajęć, podczas których będziesz szlifował podstawowe umiejętności językowe, czyli czytanie, pisanie, rozumienie i mówienie, oraz do 40 godzin dodatkowych do wykorzystania na konwersacje. Dlaczego rozwiązaliśmy to właśnie tak? Wierzymy, że praktyka czyni mistrza. Chcemy, aby nauka polegała na pokonywaniu barier i zdobywaniu pewności siebie w porozumiewaniu się po francusku. Przez cały czas trwania kursu zapewniamy Ci kontakt z żywym językiem i stałe wsparcie wykwalifikowanych lektorów.

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Na kurs roczny składa się do 160 lekcji
Na kurs składa się do 80 lekcji w semestrze

Termin

2 razy w tygodniu po 2 lekcje:
Poniedziałki/środy lub wtorki/czwartki: 7.30, 9.00, 14.30, 16.00, 17.30, 19.00
1 raz w tygodniu po 4 lekcje:
Piątek: 7.30, 14.30, 17.30
Sobota: 8.30, 11.30

Cena

kurs semestralny: 774 zł lub w ratch: 224 zł + 319 zł + 299 zł

Skontaktuj się z nami! Skontaktuj się z nami!
Rozwiąż test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto