hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Kurs języka francuskiego

Językiem francuskim posługują się mieszkańcy 29 państw świata. Już dziś rozpocznij przygodę z językiem, który ułatwi Ci komunikację we Francji, w Kanadzie, Belgii, Monako, na Seszelach lub Haiti. Zainwestuj w swoją przyszłość i podnieś kwalifikacje!

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Bez względu na to, czy kieruje Tobą potrzeba zawodowa, czy po prostu uwielbiasz podróże i odkrywanie świata, nauka języka francuskiego to inwestycja w siebie. W Profi-Lingua chcemy, aby był to mile i pożytecznie spędzony czas. Nasza elastyczna oferta pozwala na dopasowanie terminów i godzin zajęć do Twojego napiętego grafika, a szeroki zakres poziomów nauki daje możliwość wybrania kursu odpowiadającego Twoim potrzebom. Nauka języka francuskiego w Profi-Lingua to 120 godzin lekcyjnych zajęć, podczas których będziesz szlifował podstawowe umiejętności językowe, czyli czytanie, pisanie, rozumienie i mówienie, oraz do 40 godzin dodatkowych do wykorzystania na konwersacje. Dlaczego rozwiązaliśmy to właśnie tak? Wierzymy, że praktyka czyni mistrza. Chcemy, aby nauka polegała na pokonywaniu barier i zdobywaniu pewności siebie w porozumiewaniu się po francusku. Przez cały czas trwania kursu zapewniamy Ci kontakt z żywym językiem i stałe wsparcie wykwalifikowanych lektorów.

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Na kurs składa się do 160 lekcji w roku.

Termin

2 razy w tygodniu po 2 lekcje:
Poniedziałki/środy lub wtorki/czwartki: 7.30, 9.00, 14.30, 16.00, 17.30, 19.00
1 raz w tygodniu po 4 lekcje:
Piątek: 7.30, 14.30, 17.30
Sobota: 8.30, 11.30

Cena

Cena za semestr: 774 zł lub w ratch: 224 zł + 319 zł + 299 zł

Skontaktuj się z nami! Skontaktuj się z nami!
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto