hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kursy krótkie z języka niemieckiego

Nowość! Krótkie kursy z języka niemieckiego dla każdego!

GRAMATYKA DLA PRAKTYKA

Chcesz zwiększyć poprawność i pewność siebie w porozumiewaniu się językiem niemieckim? Potrzebujesz poznać lub przypomnieć sobie zasady gramatyki tego języka? Weź udział w miesięcznym kursie Gramatyka dla Praktyka. To doskonała okazja, by w zaledwie cztery tygodnie przećwiczyć i utrwalić sobie materiał na poziomach zaawansowania B1 i B2.

Gramatyka dla Praktyka to kurs, który został stworzony z myślą o tych, którzy chcą przećwiczyć gramatykę języka niemieckiego pod okiem wykwalifikowanego nauczyciela i dzięki ćwiczeniom praktycznym nauczyć się bezbłędnej, poprawnej komunikacji na najwyższym poziomie. Indywidualne podejście naszych lektorów, bezpośredni kontakt z nimi, niewielkie grupy kursantów oraz atrakcyjna forma zajęć pozwolą odnieść sukces szybciej niż myślisz.

Do wzięcia udziału w kursie Gramatyka dla Praktyka zapraszamy młodzież, studentów i osoby dorosłe, które opanowały już znajomość języka niemieckiego na poziomach B1 lub B2 i wciąż są gotowe sięgać po więcej!

 

LADIES TÊTE-À- TÊTE

Nie chcesz, aby bariera językowa powstrzymała Cię od realizacji planów o podróżach do Austrii czy Niemiec? Zacznij działać już dziś. Wystarczą dwa miesiące, by nabrać pewności siebie w porozumiewaniu się językiem niemieckim. I wcale nie muszą być to miesiące pełne wyrzeczeń i godzin spędzonych nad podręcznikami.

Kurs Ladies Tête-à-Tête to cykl 60 zajęć, w trakcie których znacznie podniesiesz swój poziom języka niemieckiego w praktyce. Słuchaczki kursu to panie w wieku 50+, które lubią i chcą rozmawiać, a ponad wszystko cenią sobie czas spędzony w  miłej atmosferze. Dlatego zajęcia odbywają się w niekonwencjonalnej formie, przy kawie i ciastku. Tematy poruszane podczas konwersacji odpowiadają codziennym sytuacjom, które spotykamy na każdym kroku. To też sprawy, które lubisz przegadać ze swoimi koleżankami.

Gwarantujemy, że po dwóch miesiącach spotkań, będziesz zaskoczona zmianą, jaka w Tobie zaszła. Poczujesz, że nie ma rzeczy niemożliwych, a wszelkie ograniczenia można przeskoczyć. Efektem czasu spędzonego w Profi-Lingua będzie Twoja radość z mówienia po niemiecku. Ladies Tête-à-Tête polecamy paniom, które znają język niemiecki na poziomie od A2 do C1.

 

FOREVER YOUNG

W dzisiejszym, otwartym świecie, warto otworzyć też samego siebie i poznać coś nowego! Na naukę nigdy nie jest za późno, a jeśli dotychczas nie miałeś na nią wystarczająco dużo czasu, właśnie przyszedł moment, by to nadrobić!

W ramach Kursu Forever Young możesz rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę z językiem niemieckim. W naszej ofercie znajdziesz kursy na różnych poziomach zaawansowania. W każdym przypadku odbywają się one w kameralnych, sprzyjających postępom grupach, w których docenisz indywidualne podejście lektora. Pod jego czujnym okiem będziesz robić postępy zarówno w mówieniu w języku niemieckim, jak i rozumieniu mowy, tekstu oraz formułowaniu wypowiedzi pisemnych. Kurs Forever Young obejmuje aż 50 godzin lekcyjnych zajęć, które prowadzone są w oparciu o nowoczesne metody nauczania. Twój nauczyciel będzie dopingował Cię i wspierał w pokonywaniu własnych barier komunikacyjnych, dzięki czemu już wkrótce zauważysz, z jaką lekkością i łatwością porozumiewasz się językiem niemieckim.

 

Szczegóły kursu

Ilość godzin

Gramatyka dla praktyka - 30 x 45min
Ladies TÊTE-À- TÊTE - 60 x 45min
Forever Young -50 x 45 min

Cena

Gramatyka dla praktyka - 699 zł
Ladies TÊTE-À- TÊTE - 999 zł
Forever Young -799 zł

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Sprawdź swój poziom
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto