hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Indywidualny kurs włoskiego

Jesteś wymagający i ambitny? Chcesz opanować język włoski na własnych zasadach i w swoim tempie? Skorzystaj z oferty indywidualnych kursów językowych Profi-Lingua.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Indywidualny kurs języka włoskiego to propozycja dla tych, którzy stawiają sobie za cel szybkie osiągnięcie założonych  rezultatów. Ten tryb pozwala na realizowanie zindywidualizowanego programu nauczania, dostosowanego do Twoich potrzeb. Możesz liczyć na wieloletnie doświadczenie pedagogiczne nauczyciela, który będzie skupiał uwagę wyłącznie na Tobie. Kurs ma na celu rozwój wszystkich umiejętności językowych: mówienia, słuchania, pisania i czytania, a także łamanie barier i podnoszenie pewności siebie w codziennej komunikacji. Zajęcia indywidualne z języka włoskiego mogą odbywać się w dogodnym dla Ciebie miejscu na terenie Poznania.

Poznaj naszych lektorów!

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Na kurs składa się 20 lekcji, każda po 60 minut.

Termin

Terminy są ustalane indywidualnie według preferencji kursanta.

Cena

Cena kursu wynosi 1500 zł.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto