hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Wakacyjny kurs hiszpańskiego

Znajomość języka hiszpańskiego jest dziś niezwykle pożądana. W Profi-Lingua w cztery wakacyjne tygodnie opanujesz materiał, który na standardowym kursie przerabiamy przez cały semestr!

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Ofertę wakacyjnych kursów językowych kierujemy do tych, którym zależy na szybkich efektach. Nauka jest tu intensywna, ale niezwykle skuteczna. Termin kursu zależy od Ciebie – możesz zacząć w lipcu, sierpniu lub wrześniu. Charyzmatyczni i wykwalifikowani native speakerzy oraz doświadczeni lektorzy dołożą wszelkich starań, aby Twoja wakacyjna przygoda z językiem hiszpańskim przebiegała w przyjaznej, motywującej atmosferze. Przemyślana i dobrze zaplanowana formuła zajęć sprawi, że pozbędziesz się stresu i barier w porozumiewaniu się po hiszpańsku, z łatwością zrozumiesz tekst mówiony i pisany, a także wyeliminujesz niejasności gramatyczne.

Zapraszamy do naszych szkół także w sezonie wakacyjnym! Lato to czas, który sprzyja nauce języków.

W naszej ofercie znajdziesz:

Kurs miesięczny

Ekspresowy kurs, podczas którego zrealizujesz materiał w zakresie 1 poziomu językowego w 4 tygodnie! To kurs, który równomiernie rozwija wszelkie umiejętności językowe, takie jak: mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie. Polecamy ten kurs dorosłym i starszej młodzieży.

Kurs dwumiesięczny

2 poziomy w 2 miesiące? Owszem, teraz to możliwe! Kurs dwumiesięczny pozwala osiągnąć szybkie efekty. Przeznacz czas wakacyjny na skuteczną naukę języka i zrealizuj materiał przewidziany na cały rok w 8 tygodni.

Kurs konwersacyjny

Konwersacje podczas wakacji pozwolą Ci ćwiczyć umiejętności językowe od strony praktycznej. W trakcie kursu poruszana jest aktualna i współczesna tematyka, np: różnice międzykulturowe, cyfrowy wymiar życia, media, lifestyle, futurologia, różne sposoby bogacenia się… i wydawania pieniędzy, niecodzienne drogi do sukcesu, niezwykłe hobby, relacje interpersonalne i jak na nie wpływać, ikony świata show-biznesu i polityki, ciekawe miejsca na ziemi, tajemnice umysłu, niecodzienne drogi przez edukację i życie zawodowe.

Kurs indywidualny

Szukasz kursu skrojonego na miarę Twoich oczekiwań? Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie kurs, który spełni Twoje indywidualne wymagania.

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Semestr w miesiąc: 48
Rok w 2 miesiące: 96
Wakacyjny konwersacyjny: 18
Wszystkie zajęcia trwają 45 minut.

Termin

Zajęcia odbywają się trzy razy tygodniu (po cztery lekcje 45-minutowe)
w godzinach do wyboru: 7:20, 9:00, 10:40, 12:00, 13:30, 14:45, 16:20, 18:00, 19:40

Cena

Kursy wakacyjne od 399 zł

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż test
Zostaw numer - oddzwonimy!
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Wybierz test, który chcesz rozwiązać:
Wybierz rodzaj testu:
WYBIERZ RODZAJ TESTU: POWODZENIA!

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto