hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kurs angielskiego dla dzieci (8-10 lat)

Nauka języka angielskiego w wieku wczesnoszkolnym stała się już standardem i ważnym elementem rozwoju każdego dziecka. Wychodząc naprzeciw potrzebom młodych Kursantów, do ich nauki wykorzystujemy atrakcyjne materiały dydaktyczne oraz metody pracy, które pozwolą na szybkie zdobywanie wiedzy. Podczas lekcji łączymy gry i zabawy z efektywną nauką.

Kursy języka angielskiego w Profi-Lingua to materiał dostosowany ściśle do potrzeb, umiejętności i możliwości dzieci w wieku od 8 do 10 lat. Chcemy, by nauka języka angielskiego kojarzyła im się z miło i efektywnie spędzonym czasem. Wprowadzając zagadnienia z różnych dziedzin (np. matematyki, przyrody), pokazujemy dzieciom, że język obcy ułatwia zrozumienie i poznanie świata wokół nas. Podczas zajęć stosujemy różnorodne ćwiczenia TPR (Total Physical Response), dzięki którym powtarzanie nauczonego materiału odbywa się podczas wesołej zabawy ruchowej. Dzieci jednocześnie rozwijają wszystkie sprawności językowe: mówienie, czytanie, pisanie i słuchanie.

Oferujemy duży wybór terminów i godzin zajęć. Kursy języka angielskiego odbywają się zgodnie z rytmem roku szkolnego.

Szczegóły kursu

Ilość zajęć

60 lekcji w roku, 2 razy w tyg. po 60 min.

Cena

Kurs roczny - 1249zł
Możliwość płatności w 2 ratach semestralnych po 649 zł lub w 9 ratach miesięcznych po 155 zł

Kliknij
Skontaktuj się z nami! Skontaktuj się z nami!
Rozwiąż test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto