Kurs języka portugalskiego w Legnicy

Dlaczego warto uczyć się portugalskiego w Legnicy?

Pragniemy zachęcić mieszkańców Legnicy oraz okolic, aby pod naszym doświadczonym oraz profesjonalnym okiem mogli nauczyć się języka portugalskiego. Przebywanie w krajach portugalskojęzycznych stanie się o wiele łatwiejsze oraz bardziej wartościowe, a uczestnicy kursu będą mogli poznać kulturą portugalską oraz tamtejsze obyczaje, znając język. Dlatego, jeśli tylko chcesz nauczyć się tego języka – zapraszamy do naszej placówki ProfiLingua w Legnicy. Wyróżniamy się skutecznym nauczaniem, które oparte jest o metodę komunikatywną, gdzie stawiamy na język w praktyce. Pozwoli Ci to swobodnie prowadzić rozmowy na różnorodny temat zarówno zawodowo, jak i prywatnie.

Kurs języka portugalskiego Legnica

U nas może uczyć się każdy – dzieci, młodzież oraz dorośli na wszystkich stopniach zaawansowania, dzięki temu nauka w naszej szkole jest prosta oraz odbywa się w przyjemnej atmosferze. Jesteśmy przekonani, że u nas dopasujesz swoją naukę do poziomu zaawansowania, jednak zachęcamy do wypełnienia bezpłatnego testu portugalskiego, a my następnie przydzielimy Cię do odpowiedniej grupy. Szybko przekonasz się, że nauka w ProfiLingua, że skuteczna oraz osiągniesz swój cel językowy.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka portugalskiego w Legnicy?

Ucząc się w naszej szkole, nie pożałujesz swojego wyboru, a pierwsze efekty zauważysz już po kilku zajęciach z naszą kadrą lektorów. Posiadają odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie, ale także świetnie podejście do naszych uczniów. Sprawimy jednak, abyś nauczył się poprawnego akcentu oraz znajomości pisma, dzięki czemu możesz komunikować się w tym języku na wielu płaszczyznach życia codziennego. Podczas zajęć trenujesz mówienie, pisanie, czytanie oraz rozumienie ze słuchu. Gwarantujemy przyjemną atmosferę, a nauka w naszej szkole w Legnicy jest prosta i łatwa – wystarczy jedynie zapisać się na odpowiedni kurs.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

    Klikając "wyślij" wyrażasz zgodę na kontakt na podany numer telefonu w celu przedstawienia oferty ProfiLingua. Administratorem przekazanych danych osobowych jest WSiP S.A. Z Informacją o zasadach przetwarzania danych osobowych można zapoznać się pod adresem https://www.profi-lingua.pl/dane-osobowe.
    Wszystkie kursy językowe