Kurs języka rosyjskiego w Legnicy

Dlaczego warto uczyć się rosyjskiego w Legnicy?

Angielski, niemiecki czy hiszpański już nikogo nie zaskoczą, a nawet są wymagane, jeżeli chcemy mówić o dobrej pracy. Coraz popularniejszy staje się za to rosnący w siłę - język rosyjski! Jeżeli chcesz zaimponować pracodawcy – zapisz się na kurs języka rosyjskiego w Legnicy. To znakomita szansa do nawiązania nowych znajomości i zbudowanie pewności siebie. Nauka w szkole językowej to wiele korzyści, a inwestycja we własny rozwój jest bardzo opłacalna. Okazuje się, że jest to bardzo ceniona cecha na rynku pracy. Przyjdź i przekonaj się, że język rosyjski jest bardzo prosty w nauce, a lekcje pod okiem profesjonalisty przynoszą widoczne efekty.

Kurs języka rosyjskiego Legnica

W ProfiLingua prowadzimy zajęcia w formie podstawowego kursu w grupach, ale również nauki konwersacji, kursów online czy szkoleń dla firm. Przed przystąpieniem do kursu rosyjskiego w Legnicy nasi profesjonalni rekruterzy przeanalizują Twoje umiejętności. Dzięki temu precyzyjnie wybiorą dla Ciebie odpowiedni poziom trudności nauczania i właściwą grupę zajęciową. Po rozmowie o Twoich potrzebach i celach na przyszłość, pomogą wybrać również tryb nauczania. Rosyjski w Legnicy to zajęcia w miłej atmosferze, których efekty są dostrzegalne już po kilku pierwszych lekcjach.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka rosyjskiego w Legnicy?

Z nami opanujesz rosyjski na wybranym przez Ciebie poziomie, co pozwoli Ci na swobodną rozmowę z obcokrajowcem. Międzynarodowe firmy, które poszukują pracowników wielojęzycznych, na pewno się o Ciebie upomną. Podczas pracy w grupach nauczysz się jak umiejętnie prowadzić dialog, rozmowę kwalifikacyjną czy korespondencję mailową. Wszystko dzięki profesjonalnym kursom języka rosyjskiego w Legnicy! Nauka języka rosyjskiego to dla Ciebie szansa na rozwój i wybranie być może zupełnie nowej ścieżki kariery. Dzięki temu Twoje życie i podróże zyskają zupełnie nowy wymiar! Mogąc wyróżnić się na rynku pracy niespotykaną umiejętnością zyskujesz przewagę nad konkurencją.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe