Kurs języka ukraińskiego w Legnicy

Dlaczego warto uczyć się ukraińskiego w Legnicy?

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych rozwoju, do wspólnej nauki ukraińskiego w Legnicy! Przygotowaliśmy profesjonalne kursy językowe, w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie i pasję. Po skończonym kursie nauczysz się fachowo władać językiem ukraińskim. Niektórym potrzebny język, by zyskać mocniejszą pozycję na rynku pracy. Inni kierują się prywatnymi pobudkami. Gwarantujemy, że dla jednych i drugich, poznawanie nowego języka będzie interesującą przygodą i szansą na poznawanie nowych kultur. Do każdego ucznia podchodzimy indywidualnie, a zajęcia prowadzimy w przyjaznej atmosferze. Uczestnictwo w kursie polepsza zdolności przyswajania wiedzy i pamięć. Nasi doświadczeni lektorzy oferują najskuteczniejsze metody nauczania i pomagają odkrywać nowe pasje.

Kurs języka ukraińskiego Legnica

Przez wzgląd na różnorodność naszych kursantów, stale wzbogacamy naszą ofertę o rozmaite formy szkoleń. Staramy się, aby kurs ukraińskiego w Legnicy był dostosowany do każdego rodzaju potrzeb. Bardzo popularne są wśród kursantów lekcje indywidualne, na których lektor może skoncentrować się wyłącznie na jednej osobie. Z drugiej strony, zajęcia grupowe umożliwiają praktykę umiejętności komunikacyjnych i przełamanie bariery językowej. Nasi lektorzy i speakerzy prowadzą również lekcje online, które są chętnie wybierane przez osoby mieszkające poza Legnicą. ProfiLingua organizuje także rozmaite formy współpracy dla firm, zajęcia z ukraińskiej konwersacji oraz intensywne kursy miesięczne.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka ukraińskiego w Legnicy?

Nasze wieloletnie doświadczenie i praktyka języka sprawiła, że największy nacisk kładziemy na zajęcia praktyczne i komunikację. Chcemy aby nasi kursanci mogli biegle władać językiem ukraińskim. Aby to osiągnąć potrzebują dawkę pewności siebie i świadomość, że dadzą sobie radę w każdej sytuacji. To wykracza poza umiejętności teoretyczne, znajomość słówek i gramatyki. My pomagamy im pokonać największą trudność, jaką jest bariera językowa. Praktyczna nauka ukraińskiego daje możliwości do swobodnego komunikowania się w różnych sytuacjach życiowych. Zawsze chętnie służymy poradą i dbamy o to, by kurs ukraińskiego w Legnicy dał pożądaną wiedzę. Zapewniamy korzystne ceny i elastyczną ofertę, z której każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe