Dlaczego Disney English?

Skuteczna metoda nauczania

Nowoczesne technologie

Unikalny świat Disneya

Indywidualne podejście

Wsparcie dla rodziców

Doświadczeni lektorzy

Skuteczna metoda

Kursy Disney English to skuteczna metoda nauczania stworzona przez uznanych ekspertów. W magicznym świecie Disneya maluchy świetnie się czują i łączą zabawę z nauką. Znani i lubiani bohaterowie filmów, angażujące zabawy i wesołe piosenki sprawiają, że dzieci w naturalny sposób przyswajają język.

Zajęcia są prowadzone z wykorzystaniem tablicy interaktywnej, dzięki której mali słuchacze są bardzo zmotywowani do nauki i zaangażowani w zdobywaniu wiedzy.

Doświadczeni lektorzy tworzą przyjazną atmosferę, a małe grupy (do 8 osób) umożliwiają im indywidualne podejście do każdego ucznia. Wspieramy także rodziców, materiały kursowe zawierają instrukcje w języku angielskim i polskim, dzięki czemu rodzic może pomóc dziecku w nauce. Zapewniamy także stały kontakt rodzica z lektorem oraz regularne raporty o postępach uczniów.

Program Disney English w szkołach ProfiLingua składa się z czterech poziomów:

4-5 lat

Foundation 2

5-6 lat

Foundation 3

6-7 lat

Step Up 2

7-8 lat

Step Up 3

60 lekcji w rokux 35 min. (2 lekcje w tyg.)

30 lekcji w rokux 60 min. (1 lekcja w tyg.)

60 lekcji w rokux 35 min. (2 lekcje w tyg.)

30 lekcji w rokux 60 min. (1 lekcja w tyg.)

Prestiżowa nagroda
Disney Polska dla WSiP

The Walt Disney Company Polska przyznało WSiP nagrodę w kategorii Debiut Roku 2017 za ogromny sukces towarzyszący wprowadzeniu kursu Disney English na rynek Polski.

Sprawdź, jak uczymy

Zobacz, jak wyglądają magiczne lekcje języka angielskiego łączące naukę z zabawą.
Cudowna atmosfera, ruch i muzyka oraz nowoczesne tablice interaktywne to klucz do skutecznej nauki język

Unikalny program nauczania Disney English

Disney English to polska wersja programu stworzonego przez The Walt Disney Company. Adaptacja programu została przygotowana przez doświadczony zespół redakcyjny Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych w ścisłej współpracy ze specjalistami z Disney Learning. Podejście metodyczne to między innymi total immersion, czyli całkowite zanurzenie w języku. Zajęcia są prowadzone w bliskim dzieciom magicznym świecie Disneya, tylko w języku angielskim, pod czujnym okiem wykwalifikowanych i specjalnie przeszkolonych lektorów. Podczas za-baw i gier językowych towarzyszą dzieciom ukochani bohaterowie z filmów i kreskówek Disneya.

Nowoczesne technologie w nauce angielskiego dla dzieci

Program wykorzystuje nie tylko nowoczesne technologie, m.in. tablicę interaktywną, lecz także techniki nauczania VEAR, których główną zaletą jest to, że odnoszą się do inteligencji wielorakiej. Podstawą metody w kursie Disney English jest przede wszystkim takie nauczanie języka angielskiego, aby dziecko wypowiadało się pełnymi zdaniami i dzięki temu szybciej przełamywało tzw. barierę językową i było bardziej skłonne do używania języka angielskiego podczas nauki przez zabawę i w klasie, i w domu.

Dla rodziców przygotowaliśmy bezpłatny poradnik, w którym znajdą szczegółowe informacje na temat oferty kursów Disney English.

Skuteczność
Disney English to wyjątkowy kurs prowadzony już w ponad 150 szkołach na świecie. Skorzystało z niego blisko 140 000 zadowolonych uczniów. Został przygotowany we współpracy z międzynarodowymi ekspertami z dziedziny nauczania języka angielskiego.

Nauka w świecie Disneya
W trakcie zajęć uczniowie spotykają się z ulubionymi bohaterami Disneya, np. oglądają krótkie filmiki, których narracja jest podstawą do nauki wyrażeń w nich zawartych, lub wykonują ćwiczenia z tablicą interaktywną. Lekcje są prowadzone w salach specjalnie wyposażonych i udekorowanych postaciami Disneya, co dodatkowo sprawia, że nauka jest przyjemna i kojarzy się z zabawą.

Nowoczesność i zaangażowanie
Podczas nauki wykorzystujemy tablice interaktywne, na których prezentujemy bogate i angażujące materiały: zadania interaktywne, gry i filmy. W trakcie zajęć korzystamy z różnorodnych materiałów dydaktycznych oraz zabawek, które tworzą świat bliski dzieciom. Dbamy o to, aby atmosfera na lekcji sprawiała, że uczniowie poczują się swobodnie i będą zaangażowani oraz zmotywowani do nauki.

Lektorzy
Doświadczeni i starannie przeszkoleni nauczyciele sprawiają, że przyswajanie języka angielskiego jest intuicyjne i naturalne − ta ważna zasada Disney English jest kluczem do sukcesu. Podczas nauki są wykorzystywane zabawy ruchowe, gry, piosenki i quizy, dzięki czemu dzieci biorą aktywny udział w zajęciach. Lekcje odbywają się w całości w języku angielskim. Poznany materiał jest wykorzystywany na każdych kolejnych zajęciach, przy równoczesnym wprowadzaniu nowych zwrotów. Dzieci efektywnie utrwalają zdobytą wiedzę i uczą się płynnie porozumiewać językiem angielskim w różnych sytuacjach.

Indywidualne podejście
W naszych szkołach każde dziecko zasługuje na szczególną uwagę. Precyzyjnie dostosowujemy grupę do dojrzałości edukacyjnej, wieku i umiejętności dzieci. Dbamy o to, aby materiał omawiany na zajęciach odpowiadał ich zainteresowaniom, poszerzał wszystkie kompetencje językowe. Zajęcia są prowadzone w kameralnych, maksymalnie 8-osobowych grupach.

Wsparcie rodziców
Lektor regularnie informuje rodziców o postępach dzieci i udziela wskazówek dotyczących dalszej pracy. Postępy uczniów są szczegółowo omawiane z rodzicami po każdym półroczu nauki. Rodzice lub opiekunowie otrzymują raport o osiągnięciach dziecka, który pozwala na odpowiedni wybór kolejnych etapów nauki. Dodatkowo materiały kursowe do pracy w domu zawierają instrukcje w języku polskim i angielskim, tak aby można było na bieżąco wspierać dziecko w nauce. Niezbędny do pracy w domu jest także przewodnik dla rodzica, który ułatwia pracę ze wszystkimi komponentami kursu.

Dla dzieci z niedosłuchem
Disney English doskonale sprawdza się także jako metoda nauczania dzieci z niedosłuchem. Podczas zajęć lektor wprowadza nowy materiał oraz utrwala dotychczasowe zagadnienia wykorzystując przy tym gest, ruch oraz bogaty materiał wideo. Taka różnorodność technik i materiałów sprawia, że dzieci szybciej poznają język obcy.

Poznaj opinie lektorów

Jak dziecko uczy się przez zabawę?
Najlepszym sposobem, by rozbudzić w dziecku pasję do nauki, jest skojarzenie jej z czymś „fajnym”, z rozrywką i dobrą zabawą. Podpowiadamy, jakie gry i zabawy można potraktować jako pomoc dydaktyczną.
czytaj dalej
Nowoczesne technologie w edukacji
Badacze podkreślają, że wykorzystanie nowoczesnych technologii ułatwia i pomaga w przyspieszeniu powtarzania wiedzy i umiejętności, a także pozwala na zwiększenie liczby materiałów wideo wykorzystywanych w nauce.
czytaj dalej
Języki obce dla najmłodszych
Kiedy pojawia się pierwsza myśl związana z nauką języków obcych maluchów, rodzice zadają sobie wiele pytań: Czy warto zaczynać wcześnie? Jakie metody są najskuteczniejsze? Odpowiadamy na nie w artykule!
czytaj dalej
Nauka języka obcego w domu
Czy jako rodzice możemy wpłynąć na tempo, w jakim nasze dzieci uczą się języka obcego oraz na jakość tego procesu? Podpowiadamy, co oprócz wyboru właściwej szkoły językowej możemy zrobić, aby wspomóc nasze pociechy w rozwoju lingwistycznych umiejętności.
czytaj dalej
Podpowiadamy, jak rozmawiać z dzieckiem
Rozmowa z dzieckiem jest wymagająca, niezależnie od tego, w jakim jest wieku. Przychodzi jednak wiek, który staje się dla rodzica początkiem labiryntu, przez który musi się przebić, by zrozumieć świat swojego malucha.
czytaj dalej
Egzaminy dla najmłodszych
Egzaminy nie są wyłącznie domeną dorosłych. Podchodzą do nich coraz młodsi uczniowie. To, co jeszcze niedawno było nowością i budziło obawy, okazało się strzałem w dziesiątkę!
czytaj dalej
Zarezerwuj bez zobowiązań!

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

    Klikając „wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu przedstawienia oferty ProfiLingua oraz potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności oraz akceptujesz jej warunki. Administratorem przekazanych danych osobowych jest Tutore Poland sp. z o.o. .
    Wszystkie kursy językowe