hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Contact (en)

(PL) Masz pytanie? Śmiało, napisz do nas. Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to będzie możliwe.

/kontakt-dziekujemy/
true
Wyślij

Administratorem podanych w formularzu danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna, Al. Jerozolimskie 96 w Warszawie (00-807). Dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych wyłącznie w celu odpowiedzi na przesłane zapytanie oraz w celach archiwalnych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. (en)
Znajdź szkołę, do której masz najbliżej! (en)
Profi-Lingua jest częścią Wydawnictw Szkolnych i Pedagigicznych S.A." a poniżej "DANE SPÓŁKI: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000595068, NIP 5272605292, kapitał zakładowy w wysokości 17 050 400 złotych (wpłacony w całości).

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000595068, NIP 5272605292, kapitał zakładowy w wysokości 17 050 400 złotych (wpłacony w całości) (en)
Rozwiąż bezpłatny test (en)
We use cookies! (en)

By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies. (en)

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Nie wiesz jaki poziom kursu? (en)

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto