angielski
niemiecki
hiszpański
francuski
włoski
rosyjski
norweski
szwedzki

Kurs angielskiego - Standardowy

Swobodne poznawanie nowych ludzi, rozmowa rekrutacyjna, wyjazd wakacyjny, rozmowy z zagranicznymi klientami – we wszystkich tych sytuacjach potrzebujesz znajomości angielskiego. Dlatego cieszymy się, że chcesz się uczyć tego języka.

Kurs angielskiego - Indywidualny

Trudno Ci znaleźć czas na naukę języka angielskiego, jednak nie chcesz go zaniedbywać? Nie rezygnuj z inwestycji we własny rozwój! Na indywidualnym kursie języka angielskiego w Profi-Lingua możesz się uczyć w dogodnych dla Ciebie czasie i miejscu. Sprawdź, jak wygląda u nas indywidualny tok nauczania.

Kurs angielskiego - Egzaminacyjny

W Profi-Lingua w Gdańsku od lat organizujemy kursy egzaminacyjne dla osób, które chcą zdobyć certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego. Zapewniamy Kursantom rzetelne przygotowanie do egzaminów Cambridge (FCE, CAE, CPE).

Kurs angielskiego - Konwersacyjny

Wakacje to wymarzony czas na konwersowanie po angielsku. Podróże i kontakty z mieszkańcami innych krajów stwarzają wiele okazji do używania języka obcego i motywują do doskonalenia umiejętności komunikacyjnych. Nie trać czasu – przyjdź do Profi-Lingua i razem z nami szlifuj swój angielski.

Kurs angielskiego - Wakacyjny

W wakacje w Profi-lingua możesz zdecydować się na kurs miesięczny, dwumiesięczny lub zajęcia konwersacyjne. Dużym zainteresowaniem w Gdańsku cieszą się indywidualne kursy języka angielskiego. Stały kontakt z nauczycielem sprawi, że w szybkim okresie odniesiesz maksymalne efekty.

Kurs angielskiego - Krótki

Krótkie kursy z języka angielskiego dla każdego!

Kurs angielskiego - Fast&S.M.A.R.T.

Kurs Fast&S.M.A.R.T. to innowacyjne rozwiązanie umożliwiające wygodniejszą i skuteczniejszą naukę języka angielskiego. Formuła kursu charakteryzuje się nowoczesnym wymiarem - łączy standardowe zajęcia z lektorem z nowoczesnymi zajęciami za pośrednictwem platformy online.

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi aktualnościami.

Lider Certyfikacji Językowej

Sprawdź szczegóły
Wszystkie kursy językowe