Kurs hiszpańskiego - Standardowy

Chcesz czytać dzieła Márqueza w oryginale? Oglądać filmy Almodóvara bez napisów? Rozmawiać z hiszpańskimi przyjaciółmi w ich rodzimym języku? A może pragniesz podnieść swoje kompetencje zawodowe i wyróżnić się na rynku pracy? Niezależnie od motywu nie może Cię zabraknąć na naszym kursie hiszpańskiego w gdańskiej szkole Profi-Lingua! Nauczymy Cię mówić po hiszpańsku!

Oferujemy kurs języka hiszpańskiego ogólnego, a zatem w trakcie zajęć wprowadzamy takie słownictwo i struktury gramatyczne, których znajomość pozwala na komunikację w różnych sytuacjach życiowych i zawodowych. Ćwiczymy wszystkie umiejętności językowe i zachęcamy Słuchaczy do wypowiadania się na bliskie im tematy. Po ukończeniu naszego kursu przełamiesz barierę językową i zyskasz pewność siebie – zaczniesz mówić po hiszpańsku.

Sprawdź swój poziom - kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Zależy nam na tym, abyś poznał autentyczny, żywy język, dlatego podczas zajęć wykorzystujemy hiszpańskojęzyczne książki, prasę, filmy i programy telewizyjne. Kursy w Profi-Lingua prowadzą wykwalifikowani lektorzy, a część zajęć – native speakerzy.

Kurs hiszpańskiego - Standardowy

Wszystkie kursy językowe