angielski
niemiecki
hiszpański
francuski
włoski
rosyjski

Kurs angielskiego - Standardowy

Chcesz nabrać pewności siebie w mówieniu? Znasz gramatykę w teorii, ale nie umiesz jej stosować w praktyce? Szukasz szkoły językowej, w której zmobilizują Cię do nauki? Doskonale trafiłeś: w ProfiLingua dbamy o to, by każdy Słuchacz robił szybkie postępy i realizował swoje cele.

Kurs angielskiego - Indywidualny

Pragniesz przełamać barierę komunikacyjną, by bez stresu mówić po angielsku? Potrzebujesz powtórki materiału przed egzaminem językowym? A może chcesz się uczyć we własnym tempie i efektywniej, niż jest to możliwe na zajęciach grupowych? W każdym z tych przypadków najlepszy dla Ciebie będzie kurs indywidualny – idealnie dostosowany do Twoich potrzeb.

Kurs angielskiego - Wakacyjny

Wykorzystaj lato w pełni i ucz się intensywnie na kursach wakacyjnych języka angielskiego w Profi-Lingua!

Kurs angielskiego - Egzaminacyjny

Myślisz o lepszej pracy, zatrudnieniu w międzynarodowej firmie lub nauce na zagranicznej uczelni? Rozważ, który certyfikat jest Ci potrzebny i który najlepiej potwierdzi Twoje umiejętności. W zależności od tego dobierzemy optymalny kurs i razem zaczniemy naukę

Kurs angielskiego - Krótki

Krótkie kursy z języka angielskiego dla każdego!

Kurs angielskiego - Fast&S.M.A.R.T.

Kurs Fast&S.M.A.R.T. to innowacyjne rozwiązanie umożliwiające wygodniejszą i skuteczniejszą naukę języka angielskiego. Formuła kursu charakteryzuje się nowoczesnym wymiarem - łączy standardowe zajęcia z lektorem z nowoczesnymi zajęciami odbywającymi się za pośrednictwem platformy online.

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi aktualnościami.

Lider Certyfikacji Językowej

Sprawdź szczegóły
Wszystkie kursy językowe