Kurs angielskiego - Krótki

Krótkie kursy z języka angielskiego dla każdego!

GRAMATYKA DLA PRAKTYKA

Kurs języka angielskiego Gramatyka dla Praktyka to idealne rozwiązanie dla tych, którzy w krótkim czasie chcą podnieść swoje kwalifikacje językowe i opanować zasady gramatyki.

Program nauki rozłożony jest na 30 godzin lekcyjnych (trzy 90-minutowe spotkania tygodniowe przez miesiąc) i obejmuje intensywne ćwiczenia praktyczne z gramatyki języka angielskiego na poziomie B1 lub B2. Jest doskonałą okazją do nabrania wprawy w komunikacji w języku angielskim, utrwalenia zasad gramatyki i poszerzenia słownictwa. Nasi lektorzy to nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem, którzy wiedzą, jak pomóc pokonać barierę językową i dokładają wszelkich starań, by nauka języka angielskiego szybko przyniosła oczekiwane rezultaty. Słuchacze kursu Gramatyka dla Praktyka mogą liczyć na bezpośredni kontakt z nauczycielami, dostosowanie tempa nauki do własnych potrzeb i możliwości oraz sympatyczną atmosferę sprzyjającą postępom.

Gramatyka dla Praktyka to także możliwość zawarcia nowych znajomości i wspólnego przyswajania wiedzy tak, by nauka języka angielskiego stała się pasją i pożyteczną formą spędzania wolnego czasu.


ENGLISH FOR JOBSEEKERS

Twoim celem jest praca w międzynarodowym środowisku lub zagranicą? Nie wiesz, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim i na co zwracać uwagę przy omawianiu warunków umowy o pracę?

Skorzystaj z pomocy naszych doświadczonych lektorów, którzy nie tylko nauczą Cię języka, ale także tego, jak go wykorzystać go w praktyce. Chcemy, żebyś kończąc kurs w Profi-Lingua czuł się pewnie oraz swobodnie mówił i komunikował się w języku angielskim. Dokładamy starań, żeby zajęcia odpowiadały Twoim potrzebom. Dlatego decydując się na udział w kursie English for Jobseekers trafisz do kameralnej grupy osób, które stawiają sobie ten sam cel, co Ty: opanować język angielski na poziomie umożliwiającym udział w rekrutacji i poruszanie się w międzynarodowym środowisku zawodowym. Z satysfakcją zobaczysz, z jaką łatwością przychodzi Ci pisanie CV, opowiadanie o swojej motywacji, a także przedstawianie oczekiwań swojemu pracodawcy. Przez cały czas trwania kursu będziesz poszerzać swoje słownictwo, a widoczne efekty będą zachętą do stawiania sobie kolejnych wyzwań.


SOUNDS GOOD

Znajomość języka angielskiego przynosi wiele korzyści: swobodę podróżowania, wyższe kompetencje zawodowe czy możliwość zawierania ciekawych znajomości poza granicami naszego kraju. Jeśli marzysz, by piękną angielszczyzną trafić do serc mieszkańców Wielkiej Brytanii i szukasz sposobu na doszlifowanie brzmienia swoich wypowiedzi, kurs Sounds Good jest zdecydowanie dla Ciebie.

Zajęcia w ramach Sounds Good polegają na rozwijaniu umiejętności poprawnej i nienagannej mowy w języku angielskim. Dzięki licznym ćwiczeniom praktycznym i indywidualnej opiece doświadczonego lektora, skorygujesz swoje ewentualne błędy i poprawisz jakość swoich wypowiedzi. Szybko zniknie Twoja bariera językowa, przez co będziesz gotów stawić czoła największym wyzwaniom: prezentacjom biznesowym, rozmowom telefonicznym czy innym sytuacjom, w których dotąd czułeś się zakłopotany ze względu na niedociągnięcia w brytyjskiej wymowie.

Kurs Sounds Good polecamy osobom w każdym wieku, znającym język angielski na poziomach od B2 do C1. To zaledwie 10 godzin lekcyjnych wypełnionych ćwiczeniami praktycznymi, które szybko przyniosą dobre efekty. Brzmi dobrze?


LADIES TÊTE-À- TÊTE

Ladies Tête-à-Tête to kurs języka angielskiego, którego formuła przypadnie do gustu wszystkim paniom, które lubią spotkania z koleżankami, dyskusje, pyszną kawę i słodkie ciastko.

Formuła zajęć została opracowana tak, by ich efektem była umiejętność prowadzenia płynnej, żywej rozmowy w języku angielskim, pozbawionej barier i ograniczeń. Dlatego już od pierwszych dni kursu będziesz rozmawiać na tematy, które towarzyszą Ci każdego dnia, np. o modzie, rodzinie, kobietach za kierownicą, zakupach czy mężczyznach. Twoimi rozmówczyniami będą panie takie, jak Ty − po 50. roku życia, otwarte, z głową pełną pomysłów − gdyż to do nich właśnie adresujemy nasz kurs.

Wszystkie zajęcia odbywają się pod okiem naszych wykwalifikowanych lektorów, którzy stale dzielą się swoją wiedzą językową, pomogą Ci pokonać barierę komunikacyjną i zdobyć słownictwo niezbędne do sprawnego porozumiewania się w języku angielskim w różnych, codziennych sytuacjach.

Kurs Ladies Tête-à-Tête trwa dwa miesiące, podczas których masz do wybrania spotkania dwa lub cztery razy w tygodniu, w grupach na odpowiednim poziomie zaawansowania: od A2 do C1.


FOREVER YOUNG

Chciałbyś poczuć się swobodnie podczas podróży zagranicznych czy w kontakcie z obcokrajowcami? Uwierz, że możesz to osiągnąć!

Kurs Forever Young to aż 50 godzin lekcyjnych zajęć z języka angielskiego przygotowanych z myślą o osobach kończących swoją pracę zawodową i planujących wykorzystać czas wolny nie tylko przyjemnie, ale i pożytecznie. Zajęcia w ramach Kursu Forever Young odbywają się od poniedziałku do soboty, w stałych, kameralnych grupach. Atmosfera na nich jest przyjemna i motywująca. Nauka odbywa się pod okiem naszych wykwalifikowanych lektorów, ze wsparciem których pokonasz swoją barierę językową i nabierzesz śmiałości w porozumiewaniu się językiem angielskim. W Profi-Lingua stawiamy na zadowolenie, efekty i praktyczną znajomość języka. Nasi nauczyciele dbają o bezpośredni i indywidualny kontakt ze słuchaczami, dostosowanie tempa nauki do ich potrzeb i możliwości oraz stałe rozwijanie wszystkich, praktycznych kompetencji językowych umożliwiających swobodne porozumiewanie się w języku angielskim.

Kurs angielskiego - Krótki

Wszystkie kursy językowe