Kurs angielskiego - Wakacyjny

Wykorzystaj lato w pełni i ucz się intensywnie na kursach wakacyjnych języka angielskiego w Profi-Lingua!

Jak duże postępy zamierzasz zrobić? Na kursie „Semestr w miesiąc” opanujesz materiał omawiany standardowo podczas jednego semestru. Natomiast kurs „Rok w dwa miesiące” pozwala Ci przyswoić wiedzę, którą zwykłym trybem przekazujemy w ciągu całego roku szkolnego.

Chcesz w czasie wakacji nabrać pewności siebie ? Zależy Ci na kontakcie z żywym językiem? Zapraszamy na nasz wakacyjny kurs konwersacyjny lub indywidualne zajęcia z lektorem, podczas których możesz wybrać miejsce, czas i tematykę zajęć. Kurs indywidualny jest ściśle dopasowany do Twoich potrzeb.

Sprawdź swój poziom - kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Motywująca, świetna atmosfera wakacyjnych kursów w Profi-Lingua będzie sprzyjać realizacji Twoich najambitniejszych planów. Przyjdź, czekamy na Ciebie. Przez całe lato ruszają nowe grupy. Jest wśród nich i Twoja.

Zapraszamy do naszych szkół także w sezonie wakacyjnym! Lato to czas, który sprzyja nauce języków.

W naszej ofercie znajdziesz:

Kurs miesięczny

Ekspresowy kurs, podczas którego zrealizujesz materiał w zakresie 1 poziomu językowego w 4 tygodnie! To kurs, który równomiernie rozwija wszelkie umiejętności językowe, takie jak: mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie. Polecamy ten kurs dorosłym i starszej młodzieży.

Kurs dwumiesięczny

2 poziomy w 2 miesiące? Tak, to oczywiście również możliwe! Kurs dwumiesięczny pozwala osiągnąć szybkie efekty. Przeznacz czas wakacyjny na skuteczną naukę języka i zrealizuj materiał przewidziany na cały rok w 8 tygodni.

Kurs konwersacyjny

Konwersacje przez wakacje pozwolą Ci ćwiczyć umiejętności językowe od strony praktycznej. W trakcie kursu poruszana jest aktualna i współczesna tematyka, np: różnice międzykulturowe, cyfrowy wymiar życia, media, lifestyle, futurologia, różne sposoby bogacenia się… i wydawania pieniędzy, niecodzienne drogi do sukcesu, niezwykłe hobby, relacje interpersonalne i jak na nie wpływać, ikony świata show-biznesu i polityki, ciekawe miejsca na ziemi, tajemnice umysłu, niecodzienne drogi przez edukację i życie zawodowe.

Kurs indywidualny

Szukasz kursu skrojonego na miarę Twoich potrzeb? Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie kurs, który spełni Twoje indywidualne wymagania.

Kurs angielskiego - Wakacyjny

Wszystkie kursy językowe