hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Indywidualny kurs szwedzkiego

Kursy języka szwedzkiego nieczęsto pojawiają się w ofercie szkół językowych.

W Profi-Lingua proponujemy Ci nie tylko naukę szwedzkiego z wykwalifikowanym lektorem mającym wykształcenie lingwistyczne, lecz także możliwość wyboru tematyki zajęć, ich charakteru, terminu i lokalizacji.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Nasz indywidualny kurs języka szwedzkiego to zajęcia face to face. Nauczyciel poświęca uwagę tylko jednemu Słuchaczowi, co sprzyja wysokiej efektywności kursu.

Oferujemy zarówno kursy języka ogólnego, jak i kursy specjalistyczne oraz konwersacyjne. Przygotowujemy Słuchaczy do porozumiewania się w językiem szwedzkim w sytuacjach prywatnych oraz w środowisku zawodowym.

Niezależnie od tego, czy pasjonujesz się Skandynawią, czy też znajomość szwedzkiego jest Ci potrzebna w kontaktach zawodowych, z nami zrealizujesz swoje plany.

Naukę możesz rozpocząć w dowolnym terminie – zapraszamy!

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób w każdym wieku oraz na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Ilość ustalona według potrzeb.

Termin

Termin jest indywidualnie dopasowywany według preferencji kursanta.

Cena

Cena jest ustalana indywidualnie.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto