hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kursy językowe w Katowicach

Uwaga! Zimą startują nowe grupy na kursy semestralne! Zapisz się już dziś i skorzystaj ze specjalnej oferty!

POBIERZ KUPON!

Chciałbyś swobodnie i naturalnie komunikować się w języku obcym? Zależy Ci na tym, by Twoje postępy monitorowali doświadczeni lektorzy i native speakerzy? Nieważne, czy dopiero zaczynasz przygodę z językiem, czy ją kontynuujesz – my wiemy, jak nauczyć Cię mówić płynnie i bez stresu. W Profi-Lingua stosujemy metodę komunikatywną, która pozwoli Ci na szybkie pokonanie barier i rozwinięcie umiejętności językowych.

Dlaczego Profi-Lingua?

Podchodzimy do Ciebie indywidualnie

Każdy Kursant to jedna, niepowtarzalna historia. Traktujemy Cię jednostkowo i udzielamy wsparcia na każdym etapie nauki. Dzięki temu możesz osiągnąć to, co sobie zaplanowałeś, w najbardziej efektywny sposób.

Jesteśmy kompetentni

Nasi lektorzy mają lata doświadczeń w nauczaniu. Są również objęci stałym nadzorem metodycznym. Wciąż podnosimy kwalifikacje i jesteśmy na bieżąco z nowinkami edukacyjnymi. Poza tym wiemy, jak ważną rolę odgrywa dobra atmosfera podczas zajęć!

Pokazujemy możliwości

Jesteś odkrywcą i wciąż chcesz wiedzieć więcej? Dzięki nam poznasz drugi język od podstaw, zupełnie za darmo. Bezpłatne konsultacje i warsztaty poszerzą Twoje perspektywy, a wymarzony certyfikat potwierdzi kwalifikacje.

Jakość jest dla nas najważniejsza

Wciąż skupiamy się na wysokim standardzie naszych zajęć. Nasz autorski system Profi-Lingua Quality Control pozwala monitorować postępy każdego Kursanta i gwarantuje sukces na egzaminach. Nasza szkoła dostała również prestiżową Akredytację Kuratorium Oświaty.

Dajemy nowoczesne wsparcie

Tablica interaktywna oraz multimedialne pomoce edukacyjne sprawiają, że nauka staje się bardziej komfortowa. Specjalnie dla naszych Kursantów utworzyliśmy Strefę Słuchacza z dostępem do całej bazy materiałów i ćwiczeń on-line oraz rozbudowaliśmy bibliotekę i mediatekę.

Dopasowujemy się do Twoich potrzeb

Niezależnie, czy chcesz uzyskać upragniony certyfikat językowy, przełamać barierę w komunikacji, poznać język egzotyczny lub doszlifować umiejętności z native speakerem – trafiłeś pod dobry adres.

Wybierz kurs dla siebie

Przepis na sukces? Poznaj naszą metodę nauczania!

Zobacz, co jeszcze mamy Ci do zaoferowania

Wciąż zastanawiasz się, który kurs wybrać? Pomożemy! Skontaktuj się z nami!
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto