hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kursy językowe w Katowicach

Uwaga! Trwają zapisy na kursy wakacyjne! Zarezerwuj miejsce dla siebie już dziś i skorzystaj ze specjalnej oferty!

Czy chciałbyś swobodnie i naturalnie komunikować się w języku obcym? Zależy Ci na tym, by Twoje postępy monitorowali doświadczeni lektorzy i native speakerzy? Nieważne, czy dopiero zaczynasz przygodę z językiem, czy ją kontynuujesz – my wiemy, jak nauczyć Cię mówić płynnie i bez stresu. W Profi-Lingua stosujemy metodę komunikatywną, która pozwoli Ci na szybkie pokonanie barier i rozwinięcie językowych umiejętności.

Zapraszamy do naszych szkół także w sezonie wakacyjnym! Lato to czas, który sprzyja nauce języków.

W naszej ofercie znajdziesz:

Kurs miesięczny

Ekspresowy kurs, podczas którego zrealizujesz materiał w zakresie 1 poziomu językowego w 4 tygodnie! To kurs, który równomiernie pozwala rozwijać wszelkie umiejętności językowe, takie jak: mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie. Polecamy ten kurs dorosłym i starszej młodzieży.

Kurs dwumiesięczny

2 poziomy w 2 miesiące? Tak, to możliwe! Kurs dwumiesięczny pozwoli Ci osiągnąć szybkie efekty. Przeznacz czas wakacyjny na skuteczną naukę języka i zrealizuj materiał przewidziany na cały rok w 8 tygodni.

Kurs konwersacyjny

Konwersacje wakacyjne pozwolą Ci ćwiczyć umiejętności językowe od strony praktycznej. W trakcie kursu poruszana jest aktualna i współczesna tematyka, np: różnice międzykulturowe, cyfrowy wymiar życia, media, lifestyle, futurologia, różne sposoby bogacenia się… i wydawania pieniędzy, niecodzienne drogi do sukcesu, niezwykłe hobby, relacje interpersonalne i jak na nie wpływać, ikony świata show-biznesu i polityki, ciekawe miejsca na ziemi, tajemnice umysłu, niecodzienne drogi przez edukację i życie zawodowe.

Kurs indywidualny

Szukasz kursu, który jest skrojony na miarę Twoich potrzeb? Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie kurs, który spełni Twoje indywidualne wymagania.

 

Dlaczego Profi-Lingua?

Podchodzimy do Ciebie indywidualnie

Każdy Kursant to jedna, niepowtarzalna historia. Traktujemy Cię jednostkowo i udzielamy wsparcia na każdym etapie nauki. Dzięki temu możesz osiągnąć to, co sobie zaplanowałeś, w najbardziej efektywny sposób.

Jesteśmy kompetentni

Nasi lektorzy mają lata doświadczeń w nauczaniu. Są również objęci stałym nadzorem metodycznym. Wciąż podnosimy kwalifikacje i jesteśmy na bieżąco z nowinkami edukacyjnymi. Poza tym wiemy, jak ważną rolę odgrywa dobra atmosfera podczas zajęć!

Pokazujemy możliwości

Jesteś odkrywcą i wciąż chcesz wiedzieć więcej? Bezpłatne konsultacje i warsztaty poszerzą Twoje perspektywy, a wymarzony certyfikat potwierdzi kwalifikacje.

Jakość jest dla nas najważniejsza

Wciąż skupiamy się na wysokim standardzie naszych zajęć. Nasz autorski system Profi-Lingua Quality Control pozwala monitorować postępy każdego Kursanta i gwarantuje sukces na egzaminach. Nasza szkoła dostała również prestiżową Akredytację Kuratorium Oświaty.

Dajemy nowoczesne wsparcie

Tablica interaktywna oraz multimedialne pomoce edukacyjne sprawiają, że nauka staje się bardziej komfortowa. Specjalnie dla naszych Kursantów utworzyliśmy Strefę Słuchacza z dostępem do całej bazy materiałów i ćwiczeń on-line oraz rozbudowaliśmy bibliotekę i mediatekę.

Dopasowujemy się do Twoich potrzeb

Niezależnie, czy chcesz uzyskać upragniony certyfikat językowy, przełamać barierę w komunikacji, poznać język egzotyczny lub doszlifować umiejętności z native speakerem – trafiłeś pod dobry adres.

Wybierz kurs dla siebie

Przepis na sukces? Poznaj naszą metodę nauczania!

Zobacz, co jeszcze mamy Ci do zaoferowania

Wciąż zastanawiasz się, który kurs wybrać? Pomożemy! Skontaktuj się z nami!
Sprawdź swój poziom
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto