hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Indywidualny kurs niemieckiego

Jeśli cenisz kameralną atmosferę, jesteś indywidualistą lub po prostu introwertykiem, ten kurs  będzie strzałem w dziesiątkę. Tutaj to Ty decydujesz o tempie, zagadnieniach, które chcesz przerabiać, możesz zatrzymać się przy najbardziej interesujących Cię obszarach nauki niemieckiego. Lektor i cała jego wiedza są do Twojej dyspozycji.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Możesz skupić się na gramatyce, słownictwie lub ćwiczeniu improwizowanych scenek, robić tłumaczenia średniowiecznej niemieckiej poezji lub ćwiczyć pisanie listu motywacyjnego po niemiecku. A w wolnych chwilach możesz czytać niemieckie książki z naszej zasobnej biblioteki lub oglądać filmy z mediateki, o których potem będziecie dyskutować z lektorem. Lub nie – wszystko zależy od Ciebie.

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Kurs składa się z pakietów zajęć:
10 lub 50 jednostek lekcyjnych.
Jedna lekcja trwa 45 minut.

Termin

Terminy są ustalane indywidualnie według preferencji kursanta.

Cena

60zł/ 80zł, inwestycja w godzinę lekcyjną przy pakiecie 10h - 65zł/ 85zł, możliwość dołączenia drugiej osoby za 50%

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto