hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Indywidualny kurs norweskiego

Jeśli wybierasz indywidualne lekcje norweskiego, może to oznaczać, że jesteś szczególnie zmotywowany do nauki. Wiedz, że tym samym osiągnąłeś już połowę sukcesu. Motywacja jest bowiem kluczowa w procesie przyswajania języka obcego i z doświadczenia wiemy, jak spektakularne efekty może osiągnąć właściwie zmotywowany student w bardzo krótkim czasie. Nasze obserwacje wskazują, że czynniki, które wzmacniają motywację do nauki języka, często są związane z pragnieniami obcowania z daną kulturą, perspektywą czy planami podróży do danego kraju. Wtedy studenci uczą się najszybciej i najefektywniej – znamy przypadki, gdy już po miesiącu nauki norweskiego od zera nasi uczniowie tłumaczyli Norwegom sytuację polityczno-gospodarczą w Polsce. Bo u nas najważniejsza jest komunikacja, to, byś swobodnie się porozumiewał. I to właśnie będzie celem pracy na kursie.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Kurs składa się z pakietów zajęć:
10 lub 50 jednostek lekcyjnych.
Jedna lekcja trwa 45 minut.

Termin

Terminy są ustalane indywidualnie według preferencji kursanta.

Cena

80 zł, inwestycja w godzinę lekcyjną przy pakiecie 10h - 85zł, możliwość dołączenia drugiej osoby za 50%

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto